Harry Potter Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésCsoportokRegisztrációBelépés

 

 Táncpartner bejelentő (Halloween)

Go down 
+4
Draco Malfoy
Hermione Granger
Harry Potter
Teszlek Süveg
8 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Teszlek Süveg


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Tumblr_nuu3cke4qm1u2tigto4_250
Beosztás : Admin, Kalandmester
Tartózkodási hely : Mindenhol
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Tumblr_nuu3cke4qm1u2tigto9_250

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyVas. Május 17, 2020 11:53 pm



Te kivel táncoltál?

Ide azok írjanak, akik aktív résztvevői a bálnak, pontosabban a tánc részének. Itt kerül általatok csokorba gyűjtve leírásra, hogy a karakteretek kivel táncolt, kit kért fel, vagy épp őt ki invitálta táncra.

Előfordulhat ugyanis, hogy valaki úgy gondolja, hogy ő pl. táncolt valakivel, de ez nem akkora horderejű, hogy egy egész játékot köré lehetne építeni. Nem mindenki játszik ki annyit, hogy megpörgette a másikat egy dal erejéig. Ha viszont le van jegyezve, hogy ki kivel került kontaktusba, akkor azt említés szintjén mások felhasználhatnák a saját halloween-i játékaikban.

Ehhez előtte egymással üzenetben tudtok egyeztetni, kivéve az oldalon be nem regisztrált canon karakter esetében. Ezzel kapcsolatban a Teszlek Süveget kérdezzétek.




Felkértem:
Akiket te kértél fel vagy épp noszogattál, hogy táncoljanak veled.
Elég csak a neveket felsorolni, de akár egy-egy partner mellett ki is fejtheted a miérteket. pl. fogadásból kérted fel, túl sokat ittál, bejön neked, stb.

Felkértek:
Akik téged kértek fel.
Elég itt is csak a neveket felsorolni.






Kód:
<center><link href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Gotu" rel="stylesheet"><div style="font-family: 'Gotu', cursive; font-size: 50px; color: olive; text-shadow: 0 0 10px #6F5204; text-align: center; margin: 20px 20px -30px 20px;"></div><div style="width: 500px; padding: 20px; text-align: justify; color: black; background-color: #CC9933; box-shadow: 5px 5px 40px black inset; margin: 20px 20px -50px 20px; border-bottom-left-radius: 90px; border-bottom-right-radius: 90px; border-top-left-radius: 50px; border-top-right-radius: 50px;" >

[u][b]Felkértem:[/b][/u]
Akiket te kértél fel vagy épp noszogattál, hogy táncoljanak veled.
Elég csak a neveket felsorolni, de akár egy-egy partner mellett ki is fejtheted a miérteket. pl. fogadásból kérted fel, túl sokat ittál, bejön neked, stb.

[u][b]Felkértek:[/b][/u]
Akik téged kértek fel.
Elég itt is csak a neveket felsorolni.

</div>
</center><br><br>
Vissza az elejére Go down
https://avadakedavra.hungarianforum.com
Harry Potter

Harry Potter


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) IJD6PJ2
Pb. alany : Daniel Radcliffe
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Ginny Weasley
Karakterdal :
"Van amiért az életem odaadnám"
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Tumblr_mkv4xoG3a61rjyrpro5_250

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyHétf. Május 18, 2020 12:13 am



Felkértem:
Ginny Weasley -szerintem ezt nem kell ragoznom <3

Hermione Granger -az egyik legjobb barátom

Evanora Leek -Ginny legjobb barátja, és én is nagyon bírom

Luna Lovegood -mert jóban vagyunk, ő is a barátom

Minerva McGalagony -miután Delacroix professzor olyan vagányan megpörgette a házvezető tanárunkat, úgy döntöttem, hogy az utolsó év jogán én sem akarok kimaradni ebből.

Lucretia Coliander -hát hasonló volt a felbuzdulás, mint McGalagony professzor esetén. Szerintem menő, ha megtáncoltathatod az igazgatót. (bocs, Dumbledore) Illetve Ron-t akartam idegesíteni vele, mert hát ő is a legjobb barátom.

Dorcas Meadowes - Ismerte a szüleimet és Sirius-t.

Felkértek:
Reményeim szerint engem nem kért fel senki, mert bármilyen csábító is legyen az ex-Kiválasztott, nemet mondtam volna. Szerettem volna az első és utolsó halloween-i bált legfőképpen Ginny társaságában eltölteni.






A hozzászólást Harry Potter összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 14, 2020 9:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger

Hermione Granger


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Tumblr_pmnhu8ReIn1x1qxooo9_400
Pb. alany : Emma Watson
Beosztás : prefektus, iskolaelső
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal : Kings&Queens
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Tumblr_ou89tl059g1qii7i0o5_400

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyHétf. Május 18, 2020 4:07 pm


Felkértem:
Nem kértem fel senkit sem, aki pedig mást mond, az hazudik...

Felkértek:
Harry Potter -az egyik legjobb barátom

Ronald Weasley -az egyik legjobb barátom, ráadásul már nagyon szerettem volna vele táncolni, remekül csinálja

Neville Longbottom -jóban vagyunk, ráadásul ő a másik iskolaelső

Laurent Delacroix -Öhm... majdnem a lábára léptem zavaromban

Hagrid -Jóban vagyunk és megígértem neki már a bál elején, hogy táncolunk egyet

Griffendéles diákok

Draco Malfoy -sokat ittam... a barátkozás jegyében volt... öhm... muszáj megmagyarázni?






A hozzászólást Hermione Granger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 12, 2020 5:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy

Draco Malfoy


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) G2cCAmB
Being scared is part of being alive.

Pb. alany : Tom Felton
Beosztás : prefektus
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) MAjxr2O
Accept it. Walk through it.


Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyHétf. Május 18, 2020 10:52 pm



Felkértem:

Granger -mert én úgy akartam. 

Mardekárosok, mert mi tényleg tudjuk, hogy kell bulizni. Bevettük Delacroix-t is.


Felkértek:

Aki szerette volna megtisztelve érezni magát, meg volt rá a lehetőség. Sajnos túl jó parti vagyok.




Vissza az elejére Go down
Lucretia C. Coliander

Lucretia C. Coliander


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Nzovte12
Pb. alany : A.O. | B.L.
Beosztás : Roxfort igazgatónője, számmisztika tanár
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : megfejthetetlen
Karakterdal : blinding lights
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) 13087711

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyKedd Május 19, 2020 3:22 pm



Felkértem: -


Felkértek:
Laurent Delacroix
Harry Potter
Ron Weasley

Igyekeztem mihamarabb elszivárogni, így lehetőleg másnak már nem sikerült elrabolnia. Nem szeretem a Halloween-t.




Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Ezgif-7-295200c03a46

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyHétf. Szept. 14, 2020 9:22 am



A bál elején ő is ott volt. Iszogatott a baráti körével (pl. Ginny, Mio, Harry, Ron, Luna, Neville, Dean, Seamus, Michael, Hannah, Ernie, Claire, stb. Ha ott volt, akkor persze Elare-val is), akár még táncolhattak is párat, aztán ahogy szépen kezdett mindenki szétszéledni a saját táncpartnerével, ő ügyesen meglépett a Nagyteremből.




Vissza az elejére Go down
Elare Pendragon

Elare Pendragon


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Ezgif-7-e34dd48224e0
Pb. alany : Julia Adamenko
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Have a crush on a Welsh Green
Karakterdal :
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Ezgif-7-c43bd8695472

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyHétf. Szept. 14, 2020 12:21 pm



Az első alkalom volt számára, hogy egy partin vett részt, így az elején eléggé feszengett. Sokat segített számára Eve társasága, ahol legurította az első pohár alkoholt. Nem volt rest elismerését kifejezni és meggratulálni közben Harrynek, Ronnak és Hermionénak mennyire nagyszerű hőstett volt tőlük, hogy kiszabadítottak egy láncon tartott sárkányt a Gringottsból.  

Majd az ínycsiklandozó mézbor hatására elvesztett gátlásoknak köszönhetően, illetve a cukorral teli sütemények révén felpörögve megindult beszélőkéje. Sok időt sertepertélt Hagrid és Delacroix professzor körül, igen aktívan igyekezett kampányolni a varázslény szakkör mellett – különösen a tanulmányi utak hasznosságát hangsúlyozva. De nem egy-két roppant érdekes teóriát is megvitatott a társaságukban, többek között sárkányok idomíthatóságáról vagy éppen a baziliszkuszok tankönyvi kategorizálásáról.  

Az italok után feloldódva, a táncparketten volt szerencséje prezentálni a keringő mellett swingben való jártasságát, amit még nagymamája tanított neki. Sosem gondolta volna, hogy valaha hasznát fogja venni ennek a tudásnak. De még így is megesett figyelmetlensége és nem kímélte a lábakat.

Felkértem:
Rubeus HagridMiután hosszan eldiskuráltunk a sárkánytartásról, felvetettem, hogy táncolhatnánk egyet.

Felkértek:
Kade RiversNem mondtam nemet a korábbi talár kálvária miatt. Bocsi, hogy ráléptem a lábadra, becsszóra, hogy nem volt szándékos!

Laurent DelacroixÍgy próbált meg véget vetni varázslény teóriáimnak. Szó mi szó, sikerrel járt.

A bál vége felé, miután kitáncolta magát, megpróbált keze ügyébe csalogatni egy denevért, ami elvileg a dekoráció részét képezte. De miután felfedezte, hogy nagyon is élő jószágokról van szó, nem fért a bőrébe.





Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley

Ginny Weasley


: : Táncpartner bejelentő (Halloween) 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6f48477578714f784f79535631413d3d2d3736323933373530342e313562343931623736393162383234663336353030353336303639352e676966
Pb. alany : Luca Hollestelle
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Harry Potter
Karakterdal : Ain't it fun
: : Táncpartner bejelentő (Halloween) Tumblr_p0shwkwo311r0msi2o2_r4_250

Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) EmptyHétf. Szept. 14, 2020 1:36 pm



Felkértem:

Harry Potter -mert én megtehettem


Felkértek:

Harry Potter -nem szorul magyarázatra <3

Neville Longbottom -jóban vagyunk és igent mondtam, hiszen harmadikos koromban elhívott a Karácsonyi Bálba.

Ron Weasley -a bátyám és egyszer belefér, mivel már se Charlie, se Bill nem járnak ide, hogy őket választhassam

Seamus Finnigan -jóban vagyunk

Dean Thomas -nemet mondtam, az exeddel táncolni majdnem olyan fura, mint Hermione és Draco enyelgése

Ernie Macmillan -ő volt az utolsó, mivel szerettem volna az estét Harry-vel tölteni.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncpartner bejelentő (Halloween)   Táncpartner bejelentő (Halloween) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Táncpartner bejelentő (Halloween)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halloween-i bál (összefoglaló)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avada Kedavra :: Halloween (1998)-
Ugrás: