Harry Potter Frpg

HomeKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

School things or something else -McGalagony&Potter

Go down 
SzerzőÜzenet
Harry Potter
Hetedéves (Griffendél)

: :

TémanyitásTárgy: School things or something else -McGalagony&Potter   Pént. Szept. 14, 2018 10:03 pm

Kviddics. Imádtam ezt a sportot, hobbi volt, kikapcsolódás, feszültség levezetés és remek szórakozás. Ez tartozott a kedvenc elfoglaltságaim közé, mindig ezt vártam a legjobban a tanévben. Hát nem is a bájitaltan órákat! Nem egyszer volt olyan, hogy a kviddics gondolata tartotta bennem a lelket egész nyáron, amikor Dursley-ékat voltam kénytelen elviselni. Elsőben mind csalódottak voltunk, hogy mi nem kerülhettünk be a csapatba, ám nekem mégis sikerült az évszázad legfiatalabb fogójává válnom, és ez volt az egyik legjobb dolog, legnagyobb sikerélmény, ami velem történt és... önerőből érhettem el, bár itt is közbejátszott azért a puszta véletlen és a szerencse is. A kis Potter azonban azóta csapatkapitány lett, így még inkább ez kötötte le most is a gondolataimat. A tavalyi év kimaradt és Ginny "élménybeszámolója" is arra sarkalt, hogy az idén valami nagyot alakítsunk, újra élvezni tudjuk az életet, a repülés adta szabadságot, és nem mellesleg megnyerjük a házkupát. Csak épp a kapitány úrnak csapata nem volt. Vagyis. Ginny adott, és elvileg talán Ron sem most akarja meggondolni magát a játékkal kapcsolatban, de nem úgy vettem le, hogy ez megfordult volna a fejében. Azonban hárman kevesek voltunk, a Griffendél képviselete ettől még nem is kicsit foghíjas maradt.
Megbeszéltem Gwenog Jones-szal, hogy segít válogatást tartani, hogy egy ütőképes csapatot rakhassunk össze. Mindössze annyi kérése volt, hogy tűzzünk ki egy időpontot, amit előtte egyeztessek McGalagony professzorral. Így nem volt kérdés, hogy az utam egyenesen hozzá, az irodájába vezetett. Szerettem volna ezzel legalább valamiféle apró örömet szerezni neki, hisz köztudott volt, hogy mennyire szívén viselte a kviddics csapat sorsát. Amint az ajtóhoz értem, gyorsan kopogtattam párat, remélve, hogy bebocsátást nyerhetek. Amint meghallottam a szabad utat jelző hangot, be is fáradtam a helyiségbe, egyenesen a professzor elő járulva.
-Jó napot, tanárnő! -köszöntöttem egy bizonytalan mosoly kíséretében. Volt vele azóta órám, hogy visszatértünk az iskolába, de csak így külön nem beszéltem vele.
-Remélem nem zavarom. -néztem rá kérdőn, remélve, hogy megerősít abban, hogy most épp tud rám szánni pár percet.
-Hogy érzi magát? -bukott ki belőlem a kérdés, holott igazából a kviddicsről akartam volna vele beszélni eredetileg, de tudni akartam, hogy minden rendben van vele. Ha valakit, őt legalább tényleg nagyra tartottam és kedveltem is.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

School things or something else -McGalagony&Potter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Where we belong || Harry Potter új generáció FRPG
» Alois Rock School
» Part 14 / 14
» Aiden & Alicia
» Egyetemek