Harry Potter Frpg

HomeKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Draco Malfoy

Go down 
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin

: :

TémanyitásTárgy: Draco Malfoy   Vas. Jún. 24, 2018 1:50 pm

Draco Malfoy

Név: Draco Lucius Malfoy
Becenév: Draco, Malfoy,
Életkor: 18 év
Születési hely, idő: Anglia, 1980. június 5.
Származás: aranyvérű
Iskola: Roxfort Boszorkány és Varázslóképző Iskola, Hetedéves (végzős)
Foglalkozás: diák (Mardekár), ex-halálfaló

Család:
Anya: Narcissa Black Malfoy /aranyvérű/élő
Apa: Lucius Malfoy /aranyvérű/élő
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Perselus Piton, keresztapa /félvér/élő
Abraxas Malfoy, nagyapa apai ágon /aranyvérű/halott
III. Cygnus Black, nagyapa anyai ágon /aranyvérű/halott
Druella Black, nagyanya anyai ágon /aranyvérű/halott
Bellatrix Black Lestrange nagynéni /aranyvérű/halott
Andromeda Black Tonks nagynéni /aranyvérű/halott
Rodolphus Lestrange nagybácsi /aranyvérű/halott
Nymphadora Tonks unokatestvér /félvér/halott
Háziállat: denevér, Chiroptera nevet kapta a latin megnevezés után.

Mumus: Voldemort
Edevis tükre: Legtitkosabb vágya, hogy bár a családjának semmi köze ne lett volna az aranyvérmániás Voldemorthoz és a halálfalókhoz.
Pálca:  galagonya, unikornisszőr maggal, 10 hüvelyk, rugalmas
Patrónus: nincs
Személyes tárgy: családi pecsétgyűrű, sétapálca
Érdekesség: Ha az apján múlik, a Durmstrangba járt volna. Bellatrix Lestrange-től okklumenciát tanult.

Tulajdonságok: Tejfölszőke haj, szürkéskék szem, fehér bőr.
Beképzelt, elkényeztetett, pökhendi, sunyi, ravasz, rosszindulatú, szarkasztikus. Alapjáraton nem túl bátor, csak szereti játszania keményet. Legbelül egyáltalán nem olyan jellem, mint amit a szülei vagy a Sötét Nagyúr elvárt volna tőle. A származása miatt lett olyan, amilyen.

Karaktered élete:
Részletes leírást ezen a Wikipedia oldalon találsz róla.

A hozzászólást Teszlek Süveg összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 12, 2018 6:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://avadakedavra.hungarianforum.com
Draco Malfoy
Prefektus (Mardekár)

You don't know what I've done.

TémanyitásTárgy: Re: Draco Malfoy   Hétf. Jún. 25, 2018 6:44 am

Még hogy a Szükség szobája? Egy vicc az egész. Ha valóban ismerné az ember legbelsőbb vágyát, nem egy ócska Volt-Nincs szekrényt tolt volna a képembe, hanem minimum egy guillotine-t. Gyors és fájdalommentes halál, amivel szívesen kiegyeztem volna. Inkább az, mint hogy a Sötét Nagyúr játékszere legyek, és addig kínozzon a Crutiatus átokkal, amíg a halálért nem rimánkodom. Hamar eljött volna...
Érdeklődve, már-már szinte hitetlenül pillantottam körbe a teremben, végig simítva a falán, ami pontosan ugyanolyan volt, mint azelőtt. Mintha a halálfalók... a mardosó lángok sosem léteztek volna. Az iskola valóban a régi volt. A külsejét tekintve. De más már sosem lesz olyan, mint azelőtt.
A szüleim kegyelmet kaptak és ugyan nem zárták őket az Azkabanba Voldemort pártolásáért, mégis folyton a Minisztériumba kellett járniuk, ellenőrzésre vagy mire. Bár majdhogynem azokat a pillanatokat élveztem a legjobban, a legkevésbé sem szerettem otthon lenni velük. A kúria még sosem tűnt olyan ridegnek és idegennek, mint ezen a nyáron. Nem igazán találtam köztük a helyem, és egy napon magamat sem értve arra ébredtem, hogy vissza kell mennem a Roxfortba, befejezni az iskolát. Dumbledore is biztosan szorgalmazta volna. Túlságosan jófej volt az öreg, és igazából nem érdemelte meg azt a sorsot, amire jutott. Még a nyár folyamán beszéltem is az új igazgatóval, hogy szándékomban állna visszajönni, neki pedig egyáltalán nem volt kifogása ellene. Ha McGalagony lett volna, már a puszta tekintetével megölt volna a szipírtyó, de Coliander nem ismert korábbról, nem volt oka távol tartani innen. A nyár végét már itt töltöm egy ideje, hogy ne kelljen apámmal lennem. Más tanulók is kénytelenek voltak itt lenni a szünetben, amint az iskola újra lakható állapotba került. Én többnyire a Szükség szobáját választottam birodalmamul, hogy véletlenül se kelljen összefutnom senkivel.
Amint kiléptem a helyiségből, és az ajtaja semmivé lett mögöttem, ez a tervem azonnal kudarcra volt ítélve. Majdnem korai szívrohamban haláloztam el, mikor a semmiből egy sötét alak jelent meg előttem, mint valami szellem. Szent Potter! Léptem párat hátra, nehogy belé ütközzek. Piton volt az. A keresztapám. Aki gondolom azt kívánta, hogy bár ne is léteznék. Akinek anyám és a beteg elméjű nővére állandóan a vérét szívták miattam. Helyettem kellett megölnie Dumbledore-t, elvégeznie Voldemort őrült feladatait.
-Igencsak messze merészkedett a hálókörletétől. -jegyezte meg színtelenül, pont ugyanolyan ürességgel, mint mindig. Hogy csinálja?
-Én a helyében biztosan elkerülném a griffendélesek tornyát. -és egyet kellett értenem vele. A szoba a lehető legrosszabb helyen, a VII. emeleten volt. Nem tudtam, mit kellene felelnem erre, vagy hogy akkor ő egyáltalán mit keres itt, de egyetlen szó nélkül megkerültem őt, és már viharzottam is le a lépcsők hosszú során. Ha valakivel, hát vele nem akartam cseverészgetni, mert már azelőtt mínuszról indult volna a Mardekár, hogy megkezdődik a tanév.

Felhasználó profiljának megtekintése
Teszlek Süveg
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Draco Malfoy   Hétf. Jún. 25, 2018 7:24 am

ELFOGADVA
Házad a Mardekár!
Felhasználó profiljának megtekintése http://avadakedavra.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Draco Malfoy