Harry Potter Frpg

HomeKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Éjjeli járat

Go down 
SzerzőÜzenet
Avengaline Sparkshine
Elsőéves (Hollóhát)

: :

TémanyitásTárgy: Éjjeli járat   Csüt. Jún. 28, 2018 9:39 pm

-Ez így nagyon nem jó...-mondta kicsit megtört hangon a lány, amikor észrevette, hogy mennyi az idő.
Sikeresen elvesztem és hamarosan takarodó van, úgy hiszem nagy baj lesz rövid időn belül.-A dolog úgy kezdődött, hogy a kora esti órákban a vacsora után társaival együtt indult meg vissza a halókörletbe Darjeeling, viszont pár összeütközés és leszólítás után végleg egyedül maradt.

Mintha az egyik pillanatról a másikra kihalt volna a folyósó.

-Sosem láttam még ilyet és pont ilyenkor kell ennek megtörténnie amikor nem tudom, hogy éppen hol vagyok?!- Fakadt ki egy picit a dolgon, tekintetét már a könnyezés szélén vélte felfedezni bárki. A dolgon pedig csak súlyosbított, hogy mivel kívülről tudta már a házszabályzatot, ha esetleg egy prefektor meglátja idekint a folyósón éjjel, akkor akár a háztól vehetnek el pontokat, ami kizárólag az ő hibája lenne. Jó eséllyel túlzásokba hajszolná magát szegány lány, ha miatta történne ilyen szörnyűség. Hiszen mindig rend és szabálykövető volt. Talán azért, mert édesanyja mindig erre tanította. -Nyugalom Darjeeling! Örizd meg a hideg véred és ne add fel! Végülis mekkora lehet ez a hely? Mekkora eséllyel találkozhatsz egy prefektorral?-A gondolatmenet nem rossz és a lelkesedés is megvan, addig a pillanatig, amíg fejét fel nem emeli és végignéz a hosszú folyósón. És hosszú alatt azt értem, hogy amikor végignéz rajta, akkor olyan hosszú, hogy a végében szinte egybeér a két fal.

Ekkor egy röpke pillanatra egy fájdalmas kuncogás lesz hallható tőle, majd megrázza a fejét, kihúzza a hátát és mivel jobb esélyt nem látott elkezdte keresni a Hollóhát házát. Hátha a véletlennek és a rettenetes szerencsének köszönhetően most megtalálja a helyes utat
-Bár ki lenne sárgakövezve...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Éjjeli járat   Pént. Júl. 13, 2018 12:11 am

Avengaline & Astoria
Kifejezetten örültem volna, ha Piton visszaveszi a jelvényemet, de mivel nem tette, hát kénytelen vagyok járőrözni is. Ez alapvetően nem okoz nagy bajt számomra, elvégre így legalább mászkálhatok kint, egrecíroztathatom azokat, akiket kint találok, mellette pedig sétálgathatok a hűvös folyosókon. Ez azért nem tűnik ám olyan észveszejtően borzalmasnak. Ébren tudok maradni, ez nem is kérdés. Ilyenkor.még sosem alszok, elég sokáig bírok fent maradni - az olvasás, éjszakákba nyúló dolgozatírás és tanulás, valamint az éjféli asztonómiaórák megedzettek. Majd a kis bugrisok is megtanulják egyszer - remélhetőleg -, hogy jó dolog szabálysértés nélkül is sokáig fent lenni. Még csak stresszelni sem kell, hogy mikor bukik le az ember.

- Hát te mit keresel itt? - szólítok meg a negyedik emeleti hosszú folyosón egy elsősnek tűnő lányt. Órámra pillantok, ami azt mutatja, hogy épp öt perce múlt el a takarodó tíz órási ideje, szóval ő már javában szabályt sért, de ahogy a szemeibe nézek, látom, hogy teljesen kétségbe van esve. - Tudok esetleg segíteni valamiben? - rámosolygok, hogy azért annyira ne féljen tőlem. Nem vagyok szörnyeteg, sem kannibál, és még az sem érdekel jelen esetben, hogy hollóhátas. Ez legyen a legnagyobb baj vele. Nagyon úgy tűnik, hogy eltévedt, és ha egyedül hagyom, más biztosra veszem, hogy elkapná, és nem bánna vele olyan kesztyűs kézzel, mint én tervezem. Jobban jár, ha segítek neki.

Avengaline Sparkshine
Elsőéves (Hollóhát)

TémanyitásTárgy: Re: Éjjeli járat   Szomb. Júl. 14, 2018 2:39 pm

Na ennyit a brilliáns tervemről, éppen ahogyan körbenéztem a folyósókon láttam meg egy prefektort.
Tudni illik ők azok, akik ilyenkor már "korbáccsal" ütve kísérik vissza helyükre azokat akik a folyósókon ténferegnek.

Én most pont így nézhettem ki. Körülbelül negyed órája megyek oda-vissza a folyósókon és ha ő előbb észrevett, mint én őt, akkor ezt még végig is nézte. Milyen kellemetlen. És most pont idejön...

É-én nos... Eltévedtem...

Kellemetlen, de közben még el is csuklott a hangom. Remélem nem fognak megint levonni pontot miattam. Kellett nekem elszaladni olyan korán a vacsora után.

-Ha esetleg megtudnád mutatni az utat a Hollóháthoz, akkor megköszönném...

Remélem egy kedves fajtát fogok ki, és tényleg segíteni fog nekem.

Társaim mesélték, hogy néhányan az ördöghöz hasonlóan gonoszak tudnak lenni, ezért vab az talán, hogy a lábaim egy picit remegnek
Felhasználó profiljának megtekintése
Teszlek Süveg
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Éjjeli járat   Vas. Szept. 16, 2018 8:17 am

FÉLBEMARADT JÁTÉK
Astoria Greengrass törlése miatt
Felhasználó profiljának megtekintése http://avadakedavra.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Éjjeli járat