harry potter frpg

HomeKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

George Weasley

Go down 
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin

: :

TémanyitásTárgy: George Weasley   Pént. Júl. 06, 2018 11:35 am

George Weasley

Név: George Weasley
Becenév: Georgie
Életkor: 20 év
Születési hely, idő: Anglia, 1978. április 1.
Származás: aranyvérű
Iskola: Roxfort Boszorkány és Varázslóképző Iskola (Griffendéles volt)
Foglalkozás: Weasley Varázsvicc Vállalat alapítója, tulajdonosa, dolgozója

Család:
Anya: Molly Prewett Weasley /aranyvérű/élő
Apa: Arthur Weasley /aranyvérű/élő
Testvérek: William Arthur "Bill" Weasley /aranyvérű/élő
Charles "Charlie" Weasley /aranyvérű/élő
Percival Ignatius "Percy" Weasley /aranyvérű/élő
Fred Weasley /aranyvérű/halott
George Weasley /aranyvérű/élő
Ronald Billius "Ron" Weasley /aranyvérű/élő
Ginevra Molly "Ginny" Weasley /aranyvérű/élő
Egyéb családtag:
Cedrella Black és Septimus Weasley, apai nagyszülők /aranyvérű/halott
Lucretia Prewett anyai nagyanyja /aranyvérű/halott
Fleur Delacour, sógornő /félvér/élő
Muriel Weasley, apai nagynénje /aranyvérű/élő
Bilius Weasley, apai nagybátyjai /aranyvérű/élő
Gideon Prewett anyai nagybátyjai /aranyvérű/ismeretlen
Fabian Prewett anyai nagybátyjai /aranyvérű/ismeretlen
Háziállat: ismeretlen

Mumus: Voldemort
Edevis tükre: Fred Weasley
Pálca: Szilvafa, sárkány szívizomhúr mag
Patrónus: A súlyos traumán átesett varázslók nem képesek patrónust megidézni, így George sem a testvére, Fred halála után.
Személyes tárgy: Fred pálcája

Tulajdonságok: Barna szem, vörös haj, világos bőr, nála is jellemző a tipikus Weasley külső.
Ő volt a csendesebb, visszafogottabb az ikrek közül. Az ő humora nem annyira harsány, mint anno Fredé volt. Nem esik nehezére saját magából sem viccet csinált, a saját sérülését is kifigurázta, mikor elveszítette az egyik fülét.

Karaktered élete:
Részletesebb leírást ezen a Wikipedia oldalon találsz róla.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://avadakedavra.hungarianforum.com
George Weasley

TémanyitásTárgy: Re: George Weasley   Hétf. Júl. 30, 2018 11:44 pm

„Szörnyű! Nagyon ciki!
A többszáz füles poén közül pont ezt a vacak szóviccet kellett kinyögnöd?”

Egyre visszhangzanak fejemben Fred szavai, mikor még én feküdtem úgy, ahogyan most ő. Nem… Én igazából sosem feküdtem úgy, ahogy ő. Sosem voltam… Nem! Ez nem lehet igaz! Ez nem a valóság, hisz nem lehet az! Ezt én nem fogom elhinni senkinek. Ez nem a valóság…
Arcomon özönvízként láthatók könnyeim, de meg sem próbálom visszafogni magam. Szemeim bár homályosak, tisztán látom gyilkosa sziluettjét, és nem állhatom meg. Egyszerűen nem tudom türtőztetni magam. Felé indulok, nyakamon a dühtől dagad az ér, egyre hevesebben veszem a levegőt, és a sietős léptek hamar rohammá fokozódnak. Muszáj ezt megbosszulnom! Nem maradhat büntetlenül a tette.
Már majdnem elérem, majdnem felborítom, majdnem arcába mélyítem csontos öklömet, de Kingsley közbelép. Nem engem céloz ugyan, de személyes sértésnek veszem, hogy lefegyverzi ellenfelemet. Miért nem tudta meghagyni nekem? Miért nem verhettem volna meg,ahogyan egykoron Malfoyt? Miért nem eshettem volna neki, hogy csillapítsam egy kicsit egyre termelődő dühömet és keserűségemet?
Az alak eltűnt a csatatéren. Eltűnt, elfutott, menekült. Talán látta, hogy ezzel túllőtt a célon. Talán látta, hogy pálca nélkül egy dühös iker ellen elveszett. Talán csak Kinsleytől fél. Nem tudom, nem is érdekel, de így, hogy már nem látom, visszaszaladok Fredhez. Az én drága Fredemhez, az én harsányabbik felemhez - még ha ez nem is mindig volt egyértelmű. Mindig így volt, és bár inkább én haltam volna meg, mert bár én sem vagyok pótolható, inkább én, mint ő. Bár inkább egyikünk sem. Mi ez a dolog az ikrekkel? Miért van az, hogyha az egyikünkkel történik valami, rögtön a másik is megsínyli azt? Ennyire nem lehet erős a kötelék! Ennyire erős köteléknek nem szabadna léteznie!
Kingsley idő közben, míg én botorkálva vissza nem értem a folyosó ezen szakaszára, a biztonságosabb részre, addig egy faliszőnyeg mögötti mélyedésbe húzta Fred lassan, ám a halál bizonyosságát mutatva mégiscsak hűlő testét. Ezt jól tette, ezért hálás vagyok. Nem lett volna biztonságban még így sem, ha a nyílt csatatéren marad. Így talán kapott egy kis tiszteletet. Így talán… Lerogyok mellé, és elfogynak a gondolataim. Nem akarok másra gondolni, csak arra, hogy még él. Kezét szorítom, mellkasát ölelem, és ritmus valamint levegő hiányában egyre csak sírok. Nem érdemelte ezt. Nem érdemelte, hogy egyik utolsó poénja a fülemüle legyen. Nem érdemelte, hogy egy ekkora senki keze által veszítse életét. És nem érdemli meg, hogy könny áztassa arcát, mégis… Mégis ezt kapta. Én pedig, bár önző most erre gondolnom, egyedül maradtam...
Felhasználó profiljának megtekintése
Teszlek Süveg
Admin

TémanyitásTárgy: Re: George Weasley   Kedd Júl. 31, 2018 8:14 am

ELFOGADVA
köszöntelek a Varázslók között
Felhasználó profiljának megtekintése http://avadakedavra.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: George Weasley