Harry Potter Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésCsoportokRegisztrációBelépés

 

 Hello, stranger -Bill&Eve

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzer. Aug. 12, 2020 3:17 pm


Nehéz volt elhinni, és egyenesen becsületsértésnek tartottam, hogy Harry a szent és sérthetetlen roxmortsi hétvége rovására hívott össze griffendéles kviddics edzést. Jobb híján azzal védekezett, hogy egyszerűen nincs más alkalmas időpont, ritkán szabad a pálya a többi csapat, köztük ugye a Hugrabug miatt, és McGalagony már így is nehezményezte, hogy bizony a kviddics edzésekre is kell időt és energiát fordítani. Aki nem bírja a RAVASZ tempót, az ne akarjon a csapat tagja lenni a házkupa rovására. Hála Merlin-nek, hogy Delacroix-nak nincsenek ilyen defektjei. Nyílt titok McGalagony versenyszelleme.
A legnagyobb bökkenő az volt, hogy Ron és Ginny is a csapat tagjai, nem mellesleg megrögzött kviddics mániákusok. Drága barátosnémnak pedig az az álma, hogy egyszer sztárjátékos lesz a Holyheadi hárpiáknál. Ezzel nincs baj, csak mára volt megbeszélve a találkozójuk a Három Seprűben a bátyjukkal, Bill-el. Mivel Harry hirtelen találta ki az edzést, így nem volt már lehetőségük baglyot küldeni neki a lemondásról.
Nekem jutott a megtisztelő feladat, hogy magyarázattal szolgáljak Ginny tesójának. Persze, miért ne. Úgyse lenne jobb dolgom Roxmorts-ban, mint egy idegennek szabadkozni mások nevében. Úgyse lett volna kedvem inkább Hannah-val, Luna-val és Neville-el a Mézesfalásba menni, majd elsétálni a Szellemszállásig kalória égetés gyanánt. Kit érdekel, hogy Hermione jobb választás lett volna erre a posztra. Eve, a mindenes megoldja.
Valóban meg. Meg kellett tennem, és nem is esett nehezemre. Nekem kell átvennem az otthoni híreket, hogy aztán megoszthassam velük. Ginny a barátnőm, és tudom, hogy milyen szörnyű helyzetben van most a családjuk.
Amint beléptem a Három Seprűbe, némi tekintgetés után, szinte rögtön sikerült kiszúrnom egy vörös hajú srácot, és elkönyvelnem, hogy Ginny leírása alapján csak ő lehet az. Látszólag határozott léptekkel libbentem oda hozzá, de közben tök gáznak éreztem az egészet. Lehet azt gondolja, hogy porszívóügynök vagyok, vagy sütit árulok.
-Szia! -villantottam meg legszebb Lockhart mosolyomat. Szuper, a porszívóügynökök is pont így csinálnak.
-Te biztos Bill vagy. -csak nincs még egy olyan srác közel s távol, akire hibátlanul passzolna a jellemzés. Igaz, Ginevra kihagyott ezt-azt.
-Nyugi, nem a titkos zaklatód vagyok, aki most készül felvállalni a személyazonosságát. -nyújtottam felé a kezemet.
-A nevem Evanora, de légyszi, csak Eve, vagy amit akarsz. -úgy tűnik, ez ilyen családi vonás, hogy nem vagyunk elégedettek a keresztnevünkkel. De szerintem az enyém még a Nymphadora-t is képes túlszárnyalni.
-Ginny és Ron küldtek maguk helyett, mert közbejött nekik egy sürgős, halaszthatatlan kviddics edzés Potter kapitányúr közbenjárásából. Nagyon sajnálják, de már nem tudtak üzenni neked, hogy potyára ne gyere. -osztottam meg vele a gyors magyarázatot.
-Remélem, én is megteszem. Mert azt még jobban fogják bánni, ha én feleslegesen jöttem ide. -pillantottam rá kérdőn.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzer. Aug. 12, 2020 7:01 pm




Hálás voltam Lucretia-nak, hogy engedélyezte a velem való találkozást Ginny és Ron számára. Ha én nem jöttem volna el ma, akkor a húgom és az öcsém sosem tudták volna meg, hogy milyen új fejlemények történtek apánk ügyében. És az sem volt utolsó szempont, hogy odaköltöztünk az Odúba, habár volt egy olyan érzésem, hogy Fleur fele annyira sem akarta, mint amennyire megjátszotta nekem. Nem akartam több veszekedést vele, így amikor ma elindultam, csak annyit közöltem a két nővel, hogy dolgom van, és majd jövök. Nem akartam, hogy a nő, akit elvettem, és aki régen egyáltalán nem ilyen volt, velem jöjjön. Nagyon nem. Nem volt szükségem egy újabb kioktatásra, egy újabb vitára és arra sem, hogy összeeresszem őket Ginny-vel. Elég volt a magam baja.
Amint beértem a Három Seprűbe, azonnal kikértem magamnak egy whiskey-t, amit szépen lassan szopogatni kezdtem. Mivel bőven előbb érkeztem, úgy döntöttem, hogy 1-2 szíverősítőt még le tudok dönteni, mielőtt a testvéreim ideérnének. Nem könnyű anyánk háta mögött szervezkedni, azt pedig végképp nem tartottam épp egyszerű feladatnak, hogy én mondjam el nekik, az apánkat egy cellába zárták, mert kimutatták, hogy használta a gyilkos átkot.
Kikértem végül két vajsört is, amiket magammal szemben helyeztettem el, hogy így várhassam az asztaltársaimat. Azonban a húgom hosszú, tűzvörös üstöke helyett egy hosszú, szőke haj lebegett be a képbe, ahogy megállt előttem. Érdeklődve, felvont szemöldökkel néztem az újonnan érkező, a testvéreimmel egykorúnak tűnő lányra, aki végül beszélni kezdett és megvillantott egy olyan mosolyt, amiről nem tudtam eldönteni, hogy autogramot akar tőlem valamiféle tanulmány miatt, amit ki se adtam, vagy el akar adni nekem egy adag mugli süteményt. De lehet, hogy igazából annak a pojáca Lockhart-nak a rokona, amilyen félelmetes pontossággal idézte meg a fogvillogtató vigyorát.
A titkos zaklatós megjegyzésre aztán végül a jobb szemöldököm még magasabbra szaladt, ahogy az ajkaimon megjelent egy hitetlen mosoly.
-Pedig már azt hittem, vagyok olyan népszerű, hogy egy magadfajta csaj tudjon a létezésemről. –emeltem a poharat a számhoz, hogy a maradék alkoholt is kiüríthessem, hogy aztán viszonozhassam a kézfogásos gesztusát.
-Nos, Eve. Honnan tudod, hogy Bill-nek hívnak, ha nem vagy egy vérbeli zaklató? –döntöttem enyhén oldalra a fejemet, majd amint megtudtam az ittlétének okát, kissé elkomorultam és magamban jó alaposan megátkoztam Harry-t meg McGalagony-t is, akitől nyilván az egész ötlet származott. Nem elég, hogy olyan állapotban vannak a szüleink, amilyenben, még annak a lehetőségét is elveszik, hogy megtudhassák az aktuális dolgokat.
-Hát, ha már egyszer eljátszottad a postabagoly szerepét, akkor igazán megmenthetnéd legalább az egyik vajsört a kárba veszéstől, és tekinthetnéd ezt a fuvardíjnak. Na meg persze… beavathatnál, hogy mit is kéne csinálnom veled, amiért te is megteszed nekem, mint társaság. –nyilván az információkért jött, de ha már egyszer csak a semmiből felbukkant, akkor mondja el szépen, mit akar.
-Szóval, leülsz? Ígérem, nem harapok... nagyot. –jelent meg egy barátságos mosoly az arcomon, miközben a fejemmel előbb a velem szemben álló székre böktem, majd a whiskey-s poharamat a magasba emelve a pultosnak biccentettem, jelezve, hogy jöhet belőle még egy kör.







Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzer. Aug. 12, 2020 8:41 pm


Igazából nagyon hálás voltam neki, amiért a hülye, zaklatós megjegyzésemért nem nézett totál idiótának, és nem utaltatott rögtön a Szent Mungó zárt osztályára. Elég jól vette a lapot, sőt, meglepően jól, ahhoz képest, hogy még sosem találkoztunk, és vad idegenként bedobtam egy elég Lockhartos belépőt, pedig az a nyálgép hollóhátas volt. Hermione ex-szerelme másodikból.
-Háááát. Akkor ez a szerencsenapod. Végül is tudok rólad. -viszonoztam a mosolyát, csak kihagyva belőle a hitetlenkedő részeket. Nyugi, tudok normális is lenni, csak nem szeretem arra pazarolni az energiáimat.
-De nem a népszerűséged miatt. -ezt azért hozzá kellett tennem, mielőtt még szépen elbízná magát.
-Látom, tényleg Ron-ra számítottál. -jegyeztem meg csak úgy mellékesen, halkan, de érezhetően némi iróniával, miközben a fejemmel az imént kiürült pohara felé böktem. Nem tudtam volna azzal vitatkozni, hogy hozzá kell is a szíverősítő.
-Jogos kérdés, nyomozó. De ha egy percre befognád, és hagynál szóhoz jutni, talán megtudnád a választ. -vetettem rá egy McGalagonyos pillantást, értsd szigorú. Miközben az okokat ecseteltem neki, igyekeztem gyors végigmérni a srácot, hogy lássam, mégis kinek a mocskos mancsába adtam az előbb a csinos kis praclimat. Ahogy a tekintetem visszatévedt a kékjeire, meg kellett állapítanom, hogy a gyorstalpalóm nem igazán lelkesítette. Hát, én is ezt éreztem, amikor kitalálták. Üdv a klubban!
-Most, hogy így lazán lepostabaglyoztál... igazából mindkét vajsört szívesen megmentem. -nehogy már kárba vesszenek. Ha pedig Ginny-t és Ron-t is képviselem, kötelességem jól csinálni. Egy sör nem sör, két sör fél sör, négy sör egy sör, de egy sör nem sör.
-Mi!? -pislogtam nagyokat.
-Ezt mond el újra, kevésbé félreérthetően, mert leragadtam ott, hogy mit kellene csinálnod velem, és lett pár ötletem. -Ginny elfelejtette említeni, hogy a bátyja valami rock sztár imitátor, nem pedig Percy idősebb kiadása.
-Hát, ha már idáig elfáradtam miattad, éppenséggel ráérek. -megjátszott gyanakvással, összehúzott szemekkel méregetve foglaltam helyet, miközben borzasztóan nehéz volt visszafojtanom a nevetésemet.
-Ha meg akarod tudni, hogy mit csinálj velem, ahhoz kevés lesz egy pohár lángnyelv whiskey. -céloztam az enyhén alkoholista rendelésére.
-Bár gondolom sejted. -jó, ez az előző mondat után kimondva elég nagy gyökérség volt, pedig nem így értettem.
-Mármint, hogy miért vagyok itt. -az ingyen vajsörért, amibe bele is kortyoltam. És ha ügyes vagyok, és ezeket gyorsan eltüntetem, talán fizet egy lángnyelvet is.
-Szóval... mint már említettem. Ron és Ginny nem tudtak eljönni a kviddics edzés miatt, de természetesen nagyon érdekli őket, hogy mi van a szüleitekkel, mivel te vagy az egyetlen forrásuk. Rajtam keresztül üzenhetsz nekik. -ezt most már teljes komolysággal közöltem vele, mivel ebben nem volt semmi humoros, sőt... inkább rémes és tragikus.
-Ne már, tényleg postabagoly vagyok! -bukott ki belőlem a felismerés.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyCsüt. Aug. 13, 2020 11:29 am




-Te aztán tudod, hogy kell szegény srácoknak önbizalmat csinálni. „Tudok rólad, de, csak mert véletlenül dolgom van veled, amúgy azt se tudtam, hogy létezel.” –küldtem felé egy újabb vigyort, ahogy azt ecsetelte, hogy végül is tudja, ki vagyok, de nem azért, mert népszerű lennék.
-Jó megfigyelő képesség. De Ginny-re is. Ha csak Ron jött volna, az egész üveg itt lenne, és éppen hevesen smárolnék vele. –az öcsém egy idióta. De mármint… tényleg. Szemmel láthatóan volt valami fura a barátnőjével a nyáron, de ahelyett, hogy vette volna a fáradtságot és megpróbálta volna megtudni tőle, hogy mi van, inkább elmenekült és egy vadidegen csajjal töltötte az ideje nagy részét. Egy hős a gyerek.
Összefont karokkal, egy elégedett mosollyal a képemen nyugtáztam, hogy ez a szőke csaj milyen kis heves, ahogy nemes egyszerűséggel közölte, hogy pofa be és figyeljek már rá. Ritka volt, hogy valaki azonnal ennyire szórakoztató társaság legyen, de úgy éreztem, érdekes délután el nézünk itt kettecskén.
A tekintetem azonban elkomorult, mikor kiderült, hogy a testvéreim nem jönnek el, helyette Eve-vel üzengettek nekem, hogy mégis miért történt mindez. A reakciója azonban egy újabb mosolyt csalt az arcomra, az meg főleg, mikor zavartan közölte, hogy mondjam el neki újra a kérdésemet, mert leragadt ott, hogy csinálnom kéne vele valamit és lettek is ötletei. Még mindig összefont karokkal, egy kihívó mosollyal a képemen néztem végig jó alaposan és látványosan, elidőzve egy-egy jellegzetes vonásán vagy testrészén. Például a vidáman csillogó, zöld szemein, a szőke haján, a nem túl vastag, de mégis telt ajkain és a ruháján, ami nem iskolai egyenruha volt, hanem valami mugli gönc, de még így is kivehető volt a karcsú, nőies alkata.
-Miért vagy itt?–tettem fel ismét a kérdést, mellőzve mindenféle kétértelmű megjegyzést, mert nekem is lenne ötletem, mit lehetne csinálni egy hozzá hasonló, jó nővel. De ugye én szent életű, házas ember vagyok, így nem szép dolog ilyenekre gondolnom sem.
Mikor végre nagy kegyesen leült és közölte, hogy a vele való tevékenységek kitalálásához kevés lesz egy whiskey, csak szórakozottan kezdtem el forgatni a poharat a kezeim között, míg vártam, hogy megérkezzen a rendelésem. Amikor hozzátette, hogy gondolom sejted, csak felvontam a szemöldökömet, még mindig mosolyogva nézve rá.
-Sok dolgot sejtek én, hogy mit kéne, de ahhoz előbb tisztázni kéne pár dolgot. Például azt, hogy ez nem az első pohár whiskey-m, hanem a harmadik, és ami most jön, az a negyedik. És tudtommal egyszerűbb úgy csinálni, ha az ember nem totál részeg. –böktem a pultos lány felé, aki idő közben elindult, hogy letegye elém az újabb kört. És a tisztázandó kategória lenne még Fleur is, de egyelőre nem akartam erre gondolni.
Amikor aztán hozzátette, hogy arra gondolt, hogy miért van itt, csak egy „jaaaaaa, hogy aaaaz” nézést küldtem felé, míg azt hallgattam, hogy tényleg a szüleink miatt van itt.
-Ennyire jól ismered a testvéreimet, hogy ilyen információkat rád bíznának? –néztem rá kissé bizalmatlanul, miközben belekortyoltam az újabb whiskey-be.
-És nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, de… én megmondtam. Egy postabagoly vagy, bár… határozottan jobban örülök neked, mintha egy tényleges madár jött volna ide. De még Ron-nál is szívesebben látlak itt. –néztem a szemeibe, majd nemes egyszerűséggel elhúztam előle az egyik korsó vajsört.
-És ha nem iszol, akkor majd én. Úgy látom, még az elsőt se kezdted el, pedig ez egy hosszú sztori lesz.





Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyCsüt. Aug. 13, 2020 2:51 pm


-Van egy olyan érzésem, hogy a te önbizalmadnak nincs rám szüksége. -vontam fel a szemöldököm, mintha csak valami őrületes kamuzáson kaptam volna. Majd egyenesen kitört belőlem a nevetés, amikor pontosította a feltételezésemet, hogy ha csak önmagában Ron-nal kellett volna találkoznia, akkor bizony egy egész üveg whisky-t kellene benyakalnia hozzá, hogy el bírja viselni. Imádom, amikor ilyen méreteket ölt a testvéri szeretet ereje. Abból nálunk sincs hiány soha. Ettől függetlenül persze bármikor bármit megadnék értük. De a piszkálás és a vérszívás béke időben elsőbbséget élvez. A smárolós megjegyzése aztán nem hagyta nyugodni a fantáziámat. Na nem azért, mert szívesen cseréltem volna azzal a whisky-vel.
-Az üveggel vagy Ron-nal? -mert ugye nem mindegy, hogy képzeli el egy ártatlan lelkű lány a jelenetet. Bár az a lány már rég sarkon fordult volna, hogy ki ez az őrült fazon, és az állítólagos barátai miért engedték a közelébe. De ő nem én voltam.
-Így már sokkal jobb. -a kétértelmű megjegyzések nélkül. Bár cserébe most a nézése ígérte ugyanazt, ami így valljuk be, nem javított túl sokat a fura helyzeten. Figyeltem, ahogy a keze ügyében lévő pohárral játszadozott, majd a tekintete ismét találkozott az enyémmel, amikor elhagyta a számat az az átgondolatlan mondat. Érdeklődve hallgattam a tisztáznivalók listáját, miközben nem voltam rest viszonozni a mosolyát sem.
-Ja elnézést. Elsőre nem szoktam senkiről sem azt feltételezni, hogy egy alkoholista. De mindig tanulok valami újat. -egyébként pár emberrel kapcsolatban ez az elmélet lehet, hogy sok mindent megmagyarázna. Lehet, van pár roxforti tanár is, aki zugivó. Jó, Bill nem stikában csinálja, de a lényeg majdnem ugyanaz.
-Ezt nem tudom. -vontam meg a vállamat flegmán.
-Ezek szerint én, veled ellentétben totál részegen is jó vagyok. -dobtam hátra színpadiasan a hajamat a vállam fölött egy hanyag mozdulattal. A gyanakvó pillantását elengedtem a... szemem (?) mellett.
-Szerintem inkább az a durva, hogy te ennyire nem ismered a testvéreidet, hogy tudd, Ginny-vel vagy ezer éve jóban vagyunk. -szögeztem le az első napirendi pontot, ami így kapásból felháborított.
-Ez felvet néhány problémát. -támasztottam a könyökömet az asztalra, ökölbe szorítva a kezemet, hogy aztán kinyithassam a hüvelykujjamat. Egy...
-Vagy rossz testvér vagy. -a mutató ujjam következett. Kettő...
-Vagy nem is te vagy Bill Weasley, csak neki akarod kiadni magad, végül is honnan is tudhatnám. -és végül a középső ujjam. Három...
-Vagy majd jól a szemére hányom, hogy nem áradozott eleget rólam. -és ugye ez utóbbi tűnt a legvalószínűbbnek.
-Hát bocs, de nem tudom, hogy az mekkora bók, hogy jobb vagyok, mint egy bagoly, vagy Ron!? A baglyok legalább cukik. -forgattam meg a szemeimet felháborodva. Nem is értem, hogy lehet ez egyáltalán viszonyítási alap. A szörnyűségek hadát még tovább is sikerült fokoznia, amikor el akarta kobozni a jól megérdemelt fuvardíjamat. Még épp időben sikerült lecsapnom a korsó fülére, hogy megállíthassam a mozdulatot. Mondtam én, hogy tök jó fogó lett volna belőlem annak idején. De még egy ilyen aljas trükk, és megvillantom terelői képességeimet is.
-Ne-ne-ne! Add csak vissza! -gyilkos pillantással kísérve húztam vissza magam elé az italt.
-Már beleittam, te igen vak! -arról nem tehetek, hogy nem figyel eléggé. A biztonság kedvéért gyorsan lehúztam azt, amelyiket már megízlelgettem, amíg ő ezek szerint mással volt elfoglalva.
-Csak túlságosan lekötöttek a rejtélyes sejtéseid! -szúrtam oda neki egy gonoszkás vigyorral.
-Figyelmeztetlek, William. Ha még egyszer hozzányúlsz a vajsörömhöz, megiszom a te whisky-det is, és idehívom az öcsédet. Szerintem jobban jársz, ha inkább vigyázol magadra. -fűztem védelmezően az ujjaimat a korsó köré.
-Na! Komolyodj meg egy kicsit szépen, és mond, mit kell elhuhognom az ígéretes kviddics sztároknak. -pillantottam rá.
-Egyébként... nagyon sajnálom apukádat. -küldtem felé egy halvány, együttérző mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyCsüt. Aug. 13, 2020 4:57 pm




-Az önbizalmamnak szüksége van néha simogatásra, különben csak magamat szeretném, az meg unalmas. –jelentettem ki nemes egyszerűséggel, majd amint kitört belőle a nevetés, először csak furcsán pislogtam rá, majd végül belőlem is előtört valami nevetésféle, habár az övénél azért visszafogottabb volt. Nem tudtam elképzelni, mi tetszett neki azon annyira, hogy Ron-hoz egy egész üveg kellett volna. A megjegyzésére viszont aztán olyan megdöbbent fejet vágtam, hogy még a kezemet is a szám elé tettem színpadiasan.
-Jesszus, lebuktam. De egyébként, ha van választásom, a whiskey-met szeretném csókolgatni, nem az öcsémet. Vagy van harmadik lehetőség, esetleg önként jelentkezel? –vontam fel kérdőn a szemöldökömet, de aztán inkább hamar visszatereltem a gondolataimat valami kevésbé fura, zavarba ejtő és nem túl tisztességes irányba, de nem könnyítette meg a dolgomat azzal, hogy fura megjegyzéseket tett, így kénytelen voltam ismét végigmérni, jó alaposan, majd kifejteni neki, hogy van pár tisztázandó dolgunk. Az alkoholista megjegyzésre csak egy mosoly volt a reakcióm, hiszen attól nagyon messze álltam még. Bár ha így haladok, lehet, ma estére átvedlek azzá, egyszer belefér.
-Na látod! Már megérte eljönni! –tártam szét a karjaimat egy elégedett mosoly kíséretében arra válaszul, hogy mindig tanul valami újat. A hajdobálós mozdulatát érdeklődve, félredöntött fejjel, az alsó ajkamat harapva bámultam, majd amint megszólalt, letámasztottam a könyökeimet az asztalra, hogy egy pillanatra a tenyereimbe temethessem az arcomat.
-Nem kéne ilyeneket mondogatnod egy vadidegen pasasnak, aki kellő mennyiségű bátorságot ivott, hogy letesztelje az elméletedet. –morogtam bele a kezeimbe, majd egy sóhajt követően dőltem hátra a székemben, hogy aztán a fejemet a támlára hajtva hallgathassam a kis monológját. Nem mozdultam el a testhelyzetemből, csupán a szemeimmel követtem a keze mozgását, mikor arról magyarázott, hogy van némi probléma azzal, hogy nem tudok róla, hogy ezer éve jóban vannak Ginny-vel.
-Sajnálom, Postabagoly Kisasszony. Valahogy Egyiptomban elkerülte a figyelmemet, hogy a húgom kivel barátkozik idehaza. De majd a nevemben is baszd le, kérlek. –dőltem végül vissza az eredeti testhelyzetembe, hogy megjegyezzem neki, azért még mindig jobb, mint egy madár vagy Ron.
-Látod! Aranyosabb vagy, mint egy bagoly! Ez egy bók. Félrészeg bók? Légyszííí, számítsd be annak! –vontam meg a vállamat nevetve, majd végül el akartam húzni tőle a vajsört, de olyan reflexekkel nyúlt utána, hogy azt még Charlie öcsém is megirigyelte volna, de talán még Harry is. Végül aztán elengedtem a korsót, és amint közölte, hogy már beleivott, csak a szememet forgattam.
-Na és?! Nem beleköptél. –vontam vállat egyszerűen. Mit kell itt körülményeskedni?! Ha valakivel csókolózol, akkor is a szádba kerül egy csomó olyan nyál, ami nem is a tied. Ez a kulturált nyálcsere lett volna.
Elkerekedett szemekkel, elnyílt ajkakkal figyeltem, ahogy lehúzta a korsó tartalmát, és még akkor is így meredtem rá, mikor ismét megszólalt.
-Tessék. De… melyik öcsémet? –toltam középre nemes egyszerűséggel a Lángnyelv whiskey-t, miközben figyeltem, ahogy a kezét védelmezően a korsóra kulcsolta.
-Nos, Evanora… nem ígérem, hogy megkomolyodom, de igyekszem. –jelent meg még utoljára egy mosoly az arcomon, majd végül tényleg komolyba váltottam.
-Édesapánkat egy nemrég felmutatott bizonyíték alapján, ami nem más volt, mint a pálcájának utolsó varázslata, a gyilkos átok, átszállították a Minisztériumba és egy cellában helyezték el, míg a végére nem járnak az ügynek. De ő továbbra sem emlékszik, hogy bárkit is megölt volna. Ennél többet nekem sem mondtak, én is apától tudom, hogy mi történt. Anya nincs túl jól, elég gyenge és nem hajlandó sem enni, sem aludni. Jelenleg én vigyázok rá, mivel beköltöztem az Odúba, hogy segíthessek neki. Amint tudok valami újat, azonnal szólni fogok a dolgokról. –hadartam el gyorsan, de érthetően, hogy mi is a helyzet.
-Egyébként köszönöm… ez… kedves tőled. –jegyeztem meg valami erőltetett-erőtlen mosoly kíséretében, majd inkább visszahalásztam a whiskey-s poharamat tőle, hogy lehúzhassam a tartalmát.






Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyCsüt. Aug. 13, 2020 6:54 pm


-Aha. Önimádó is vagy. Remek. -hagytam rá a dolgot. Inkább nem akartam megtudni, hogy valóban az önbizalmáról beszélgetünk, vagy ez megint valami rejtett csapda, amibe szemét módon bele akar rángatni. Nem mintha lettek volna kétségeim ezzel kapcsolatban, de legalább hivatalosan is megtudtam, nincsenek olyan indíttatásai, hogy Ron-nal váltson csókot.
-Önként azért nem, ahhoz több kell. De meggyőzhető vagyok. -lehet, még csak olyan nagyon meg sem kellene erőltetnie magát. Nagyon tudom kéretni magam. Ha akarom.
-Igen... de nem ezért. -viszonoztam a díjnyertes mosolyát sokat sejtetően, azzal a konkrét üzenettel, hogy belőle kiindulva első találkozáskor nem fogok mindenkinél alkoholizmusra utaló jeleket keresgélni. Az már elég beteges lenne. Csak elégedett, fürkésző pillantással követtem a mozdulatait, melyek a jól sikerült előadása részei voltak, amit egyenesen nekem szánt.
-Jaaaa... magadra vess. Talán nem kellett volna próbára tenned egy vadidegen csajt, akinek nem kell bátorságot sem innia ahhoz, hogy lealázza az összes griffendélest, és bizonyítsa a tényeket. -fontos, hogy tisztán lássa, itt ez nem túlzás, ebben nincs semmi elmélet. Mondanám, hogy tudnék mesélni pár hugrabugos buliról, meg a karácsonyi bálról, de nem kellett tudnia a részletekről. Pár dolog bárcsak előttem is homályos lenne.
Ahogy Egyiptomot emlegette, azonnal sikerült megvilágosodnom vele kapcsolatban. Legalábbis részben már el tudtam őt helyezni a Weasley családfán.
-ÁÁÁ! Szóval te vagy a gringotts-os csávó. -bólogattam elismerően.
-Így már nagyjából tudom, ki vagy. Ron nem mulasztott el egy percet se, hogy mindenki tudtára adja a nagy kalandot. -mindenki tökéletesen emlékszik arra az újságcikkre a Reggeli Prófétában. Ha ezerszer nem nyomta a képembe, akkor egyszer sem.
-Élőben jobban nézel ki, mint azon a képen. -és sokkal magasabb is, mint amilyennek a kusza emlékeimben élt. Annyira azért nem tanulmányoztam azt a fotót.
-Ez egy nagyon béna bók. De elfogadom. -oké, hivatalosan is túl cuki volt, hogy nemet mondjak. Ám hamar sikerült a csúcsról a mélybe zuhannia a rajongási létrámon.
-Te mekkora gyökér vagy! -teljes lemondással préseltem ki a levegőt a tüdőmből.
-Akkor még egyszer... a gyengébbek kedvéért. -itt értelemszerűen rá mutattam.
-Te azt mondtad, hogy még az elsőt sem kezdtem el, miközben de. Erre céloztam. -még hogy nem beleköptem. Nem arról volt szó, hogy meginnánk-e egymás vajsörét vagy sem. Engem se zavarna, hogy a szájához ért-e a whisky-s pohár vagy sem.
-Hát Ron-t. -a tekintetem a csábító whisky-ről újra rá vándorolt. Nem mintha róla ez kevésbé lett volna elmondható.
-Ő az, akitől a falra mászol, nem? Érted... ez egy... nem érted. Hagyjuk. -legyintettem inkább.
-Lehet, nem kellene többet innod. És akkor több marad nekem. -húztam meg a kettes számú vajsört. Figyelmesen, és kissé talán felháborodottan hallgattam a Mr Weasley-vel kapcsolatos híreket, amiket majd át kell adnom Ginny-nek és Ron-nak. Sokkolt az egész fordulat, hogy ártatlanul bezárják egy minisztériumi cellába, mert a pálcáján állítólag kimutatták a gyilkos átkot, aminek a használatáért egyébként is azonnali bérelt hely jár az Azkabanban.
-De... ennyi alapján nem ítélhetik el, ugye? -pillantottam rá aggódva.
-Más is használhatta a pálcáját. A Minisztériumban sokan dolgoznak. Valaki talán... -nem tudom. Ellopta egy időre?
-Jó, hogy gondoskodsz anyukádról, és mellette vagy. -ez nagyon szimpatikus. Legszívesebben én is így tennék a sajátommal. Tudom, hogy nem segíthetek rajta, de jobb lenne vele.
-Semmi közöm hozzá, meg minden... de... -kezdtem bele kissé bizonytalanul. Nem akarok én senkinek kéretlen tanácsokat osztogatni, pláne, hogy csak egy ismeretlen hugrabugos lány vagyok.
-Itass vele egy gyógyteát, amibe orbáncfüvet, levendulát, citromfüvet, és hársfát keversz. Az enyémnél szinte mindig hatásos, ha sokat makacskodik. -ahogy lehúzta a whisky-t, én is így tettem a vajsörrel.
-Én állom a következő kört.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyCsüt. Aug. 13, 2020 8:25 pm




-Akkor szerencsénk van. Nagyon meggyőző tudok lenni, ha akarok. –hajoltam közelebb hozzá az asztal fölött, hogy hosszú másodpercekig csapdába ejthessem a kékjeimmel az ő zöld szemeit. A kis megjegyzését csak egy mosollyal jutalmaztam, majd végül kénytelen voltam az arcomat a tenyereimbe temetni, mert valahogy nehezemre esett megállni, hogy ne gondolkodjak el azon, vajon milyen messze is van innen a Szárnyas Vadkan, ahol még szobát is lehet kivenni. De mint elkötelezett, hűséges és szerető férj, ilyet nyilván nem csinálhatok, de ez a csaj és a stílusa egyáltalán nem könnyítette meg a helyzetemet. Na meg a már elfogyasztott alkoholmennyiség. De az újabb reakciójából azt szűrtem le, hogy aligha látható a tényleges vívódásom és az egész inkább tűnt egy jól megrendezett színjátéknak, mintsem ténylege szenvedésnek. Pedig ha ő azt tudná, mennyire nehéz megállnom, hogy...
-Ugye tudod, hogy ez egy veszélyes játék? Nem tudod, kivel játszol türelemjátékot. Nem vagy te még túl kicsi ehhez? –vontam fel a szemöldökömet és utolsó mentsvárként próbáltam meg valahogy megtudakolni, hogy mégis mennyi idős lehet ez az életvidám, kedves, laza és nem mellesleg elég attraktív csaj. Csak ne legyél nagykorú, könyörgöm.
-De akkor te nem griffendéles vagy, igaz? –fűztem hozzá gyorsan még ezt, mielőtt megválaszolta volna az előző kérdésemet, aminek még mindig reménykedtem az önuralmamra pozitívan ható végkimenetelében.
Csak összeszűkült szemekkel, értetlen fejjel néztem rá, mikor kijelentette, hogy én vagyok a gringotts-os csávó. Majd csak a fejemet tudtam fogni, mikor Ron-t és az újságcikket emlegette, meg azt a nyomorult képet, ami a családunkról készült Egyiptomban.
-Átoktörő csávó vagyok, inkább. Ron meg egy idióta, amiért mindenkinek azt a nyamvadt cikket mutogatta, mintha valami világszám lett volna. Harmadszor pedig… én mindig jól nézek ki. De kösz, értékelem. –kúszott az arcomra egy mosoly, de nem igazán tudtam őszintét produkálni belőle. A sebhelyek azért nem hiszem, hogy jobban mutatnak, mint az ép fejem egy fotón.
A bókom elfogadása egy röpke időre őszinte mosolyt csalt az arcomra, egészen addig, míg ki nem jelentette, hogy egy gyökér vagyok. Hogy mi van??!!
-Neked aztán jól felvágták a nyelvedet. És amúgy is. Nem én vagyok gyökér, hanem te fogalmaztál rosszul. –zártam le nagyon éretten a semmiről szóló vitánkat, hogy aztán megint rá figyelhessek, ahogy felvilágosított róla, hogy Ron-t fogja idehívni, mint idegesítő tényezőt. Szép próbálkozás.
-Nem, nem ő idegesít a legjobban. Hanem Percy! –jelentettem ki határozottan. Sosem felejtem el a hálátlan kis tetűnek, hogy a szüleink ellen fordult. Pedig amikor anya sír és apa kiabál, akkor ott már baj van. Ráadásul nem is kicsi.
Az arcom aztán elkomorult, ahogy apánk ügyéről kezdtem el neki kiselőadást tartani, amit remélhetőleg majd tovább ad a testvéreimnek is. Az a fontos, hogy ők ketten és szükség esetén Harry és Hermione is megtudják. A kérdésére csak egy horkantás volt minden első válaszom, ami azt hiszem, többet mondott minden szónál.
-Ha nem állna ki érte Kingsley és a Rend volt tagjai, akkor szerintem már az Azkabanba küldték volna. A gyilkos átok nagyon súlyos, ráadásul elég erős varázslat ahhoz, hogy csak akkor sikerüljön maradéktalanul, ha tényleg akarja az elkövető. Persze lehet, hogy apa pálcáját ellopták, de azt mondja, végig megvolt, így… nem is tudom. De kizárt, hogy ő tette volna. –ráztam meg a fejemet, nyomatékot adva a szavaimnak, miközben az asztalon pihentetett kezem kissé szorosabban fogta közre a poharamat.
-Muszáj. Ha én nem csinálnám, akkor más sem. A testvéreimet lefoglalják a különféle dolgaik, én viszont akkor tudok igazán dolgozni, ha úton vagyok. De amíg nem lesz jobban, nem akarom magára hagyni. Sok lenne neki a háztartás, a kert, ráadásul, amíg ott vagyok, az én keresetemből be tudok vásárolni vacsorára, ebédre, ilyesmik. Apánk nélkül anya elég... elveszett. –fújtam ki a levegőt, majd csak érdeklődve hallgattam, ahogy arról magyaráz, mit kéne itatnom anyámmal. Lehúztam a whiskey-met, ami meg az én nyugtatóm volt, hogy aztán megszólalhassak.
-Ugyanezt mondta a Roxfort új Javasasszonya is. Legalábbis anya szerint. Gyógyítónak készülsz? –tettem fel egy újabb kérdést. Az anyjáról inkább nem akartam kérdezni, mert ki tudja, mibe nyúlnék bele, amihez amúgy közöm sincsen. Amikor közölte, hogy a következő kört ő fizeti, várakozva néztem rá, hogy innen akar rendelni, vagy inkább odamegy a pulthoz.
-Lehet jobban jársz, ha kikéred az üveget és felezünk. Már költségekben és italban is.



Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyCsüt. Aug. 13, 2020 9:44 pm


-Oh, igen, abban teljesen biztos vagyok. És akarsz is? -vontam fel kihívó-kérdőn a szemöldököm, miközben készségesen hagytam neki, hogy a huskykat megszégyenítő kékjei fogva tarthassák az én íriszeimet. Nem szokásom néhány randi híján összeállni senkivel sem, de most az egyszer vele kivételt tettem volna. Volt valami elsöprő a kisugárzásában, ami megmozgatta a fantáziámat. Ja és a mosolyát inkább ne is említsem. Mellette még vajsör nélkül is meggyullad az ember lánya. Ami elég kellemetlen, tekintve, hogy csak azért az egyetlen, nem túl csalogató üzenet miatt jöttem, nem pedig, hogy egy kocsma asztal fölött szemezzek Ginny bátyjával, azon elmélkedve, hogy vajon mennyire tud rádumálni egy indokolatlan smárolásra.
-Te nem tudod, hogy kivel állsz szemben. -a veszélyes játékkal viszont határozottan egyetértettem.
-Lehet, inkább te vagy túl öreg hozzá. -vontam meg a vállamat, megeresztve egy gúnyos mosolyt.
-Nem venném a lelkemre, ha becsípődne a derekad vagy ilyesmi. Milyen lehangoló már. -forgattam meg lassan és jó látványosan a szemeimet megjátszott lelombozottsággal.
-Miből jöttél rá, Sherlock? Hugrabugos vagyok. -adtam meg neki a választ. Végül is a Griffendél feltételezés kevésbé sértő, mintha gondolatban a Mardekárba osztott volna be. Kislányként a Hollóhátba akartam kerülni, de ma már megtanultam, hogy Luna és még pár jobb arc kivételével csak beképzelt fruskák és ficsúrok felszínes tárháza. Nem véletlenül ők fogadták be a Beauxbatonos ribiket, akik kicsit túl komolyan vették a más iskolákkal való ismerkedést.
-Nem mellesleg a sokat említett Ronald évfolyamtársa. -csak hogy biztosítsam az életkoromról is, már ha még megy neki a matematika. Bár átoktörő, szóval többek közt számmisztikából pengének kell lennie.
-Oké, felőlem lehetsz átoktörő csávó is. Mivel most találkoztunk először, nem tudom megítélni, hogy máskor hogy nézel ki. De neked elhiszem. -meg valahogy el tudom képzelni. Szívesen... ... ....
-Nyilván az én hibám, ki másé. -de legalább nagy nehezen a Ron-os utalást felfogta, mire már kezdtem végleg lemondani róla és a felfogó képességéről. Szép mentés. Mikor aztán a másik öccsét említette, egy eltitkolhatatlan fintor ült ki az arcomra. Minden diák rémálma Prefektus vagyok! Iskolaelső vagyok! Percy.
-Azzal az a baj, hogy Percy engem is annyira irritál, hogy nem élném túl a látogatását. És tudtommal nincsenek öngyilkos hajlamaim. -vetettem el az ötletet gyorsan. Ez még Bill számára is túl súlyos büntetés lenne.
Azzal nem tudtam volna vitába szállni, hogy Kingsley és más korábbi Rend tagok bizonyára pozitív hatással vannak az ügy kimenetelére.
-Persze, hogy kizárt. És ez ki is fog derülni. -Hugrabugnak nyájas népe indíttatására az ujjaimat finoman az övéire simítottam egy pillanatra, amolyan biztatás, támogatás és együttérzés gyanánt. Biztos neki is nehéz lehet most. Mindkét szülőéért, a testvéreiért aggódni, de közben mégis mindenkiben tartani a lelket, első számú postabaglyot játszani.
-Tudom, hogy szánalmas és elcsépelt sablonszöveg, de minden rendben lesz. -egyszerűen nem veszíthetik el még az édesapjukat is Fred után. Nem létezik, hogy az a Mr Weasley, akit én ismerek, ilyesmire vetemedett volna, ráadásul pont Flitwick professzor ellen. Abszurd rágalom és kész.
-Te nagyon jó ember vagy, Bill. -látszik, mennyire fontos neki a családja, és ez manapság egyre ritkább.
-Még ha kicsit gyökér is. -tettem hozzá gyorsan kompenzálás gyanánt, mielőtt még túlságosan is kedves lettem volna vele. Nem akartam elmerülni a borús hangulatban, azt jobban élveztem, amikor le akarta dumálni rólam a ruhát. Végtelenül hálás voltam neki, amiért nem kérdezett rá az én dolgaimra.
-Akkor van esélyem a RAVASZ-ra. -nyugtáztam a Madam Meadowes-ra vonatkozó szavait. Arra viszont nem tudtam volna válaszolni, hogy gyógyítónak készülök-e.
-Igazság szerint? Fogalmam sincs. -egy részem igen.
-Mindjárt kifejtem, csak szerzek piát, hogy pofátlanul stírölhesd a fenekem is, amíg elvánszorgok a pultig. -küldtem felé egy fogvillantós mosolyt. Nem kellett sokat várnom, hogy a kezembe nyomják az áhított whisky-s üveget, amivel aztán vissza is tértem a furcsa társaságomhoz. Lelkesen húztam meg a tartalmát, hagyva, hogy a belsőmet átjárja a lángnyelv whisky-re jellemző tipikus, erőt sugárzó forróság. Ettől egy kicsit mindenki elszántabbnak érzi magát. Pont ezzel a megerősített elszántsággal nyújtottam át neki az üveget.
-Szóval még nem döntöttem el, hogy mihez akarok kezdeni, mert túl sok szimpatikus szakma van. A gyógyító az egyik ami felé hajlok, de még fel tudok sorolni vagy ötöt, amiben úgy el tudnám képzelni magam. -kezdtem bele a témába, ami végül is jó is, hogy szóba került, mert ő egy szexi átoktörő.
-Például vonz a te szakterületed is. Te mit szeretsz benne?
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyPént. Aug. 14, 2020 7:03 am




-Jobban, mint kellene. –jegyeztem meg halkan, hogy a kocsma zaja elnyomja a szavaimat, ő mégis hallhassa őket. A szemem egy ideig még fogva tartotta az övéit, hogy aztán egy pillanatra az ajkait kezdhessem el bámulni, majd végül ismét visszatértem a zöldjeihez. Valószínűleg elképzelni sem tudná, hogy mennyire nem kellene azon gondolkoznom, hogy rádumáljam egy meggondolatlan csókra vagy akár többre is. Éppen ezért, amikor ismét megszólalt, csak felvont szemöldökkel, némán bámultam őt, fürkésző tekintetet erőltetve az arcizmaimra, mintha csak emésztgetném az előbb elhangzottakat. Bár a Hugrabug dolgot tényleg át kellett futtatnom az agyamon, mire rájöttem, hogy erre aztán magamtól is gondolhattam volna. Griffendéles csajnak se nem elég poros, mint Hermione, de nem is idióta, mint Ron vihogós ex-barátnője, aki életét veszítette a Roxfortban zajló harcok során. Habár ott van Ginny, aki elég vagány. Mardekárosnak túl aranyos és nem elég ribancos, Hollóhátasnak pedig túl szerény lett volna. A Hugrabug ezzel szemben mindenféle embernek adott „otthont”, így annyira nem kellett volna csodálkoznom ezen. Az a mondat viszont, hogy Ron évfolyamtársa, még hosszú másodpercekig visszhangzott a fejemben. Ha az öcsémékkel egy idős, akkor… határozottan nagykorú. Pedig én egy dolgot kértem...
-A derekamnak nem lenne semmi baja, kislány. De azt garantálhatom, hogy utána nem igazán lenne kedved beszélni sem, nem még visszaszólni, kivéve, ha azt akarod mondani, hogy újra. Csak a reumámra vigyázz… –szólaltam meg végül a baromi nagy szünet után, egy vigyor kíséretében, miután feldolgoztam, hogy lényegében innentől minden vele kapcsolatos gondolatom és kimondott vagy kimondatlan ajánlatom legálisnak számítana. És erkölcsileg ilyen okból nem lehetne megkérdőjelezni. Az, hogy van otthon, a szüleim házában egy szőke, porcelán bőrű, kék szemű negyed-véla nő, akinek valószínűleg több erkölcsi buktató is az eszébe jutna… más kérdés volt.
-És… öhm… ki az a Sherlock? –valahonnan rémlik a név, talán Hermione mondta vagy olvasta még valamelyik nyáron, amikor én is ott voltam, de jelenleg az öcsém másik exe kötött le a legkevésbé.
-Tudod mi erre a jó megoldás? Máskor is találkoznod kéne velem, különböző élethelyzetekben.a zuhany alatt, a fürdőkádban, az ágyban, a padlón, a falnak dőlve, az ölemben ülve, alattam vagy fölöttem fekve, reggel ébredés után és este lefekvés előtt. Elég sok ötletem lenne.
Végül inkább közöltem vele, hogy nem Ron az első számú agyvérzés forrás a számomra, hanem Percy, aki mindenkinek az agyára ment az üstök fenekével meg az idióta hozzáállásával. És az arckifejezéséből ítélve arra tudtam következtetni, hogy ő sem kifejezetten rajongott érte.
-Ez egy jó hír. Mármint… az, hogy Percy-t nem hívnád ide meg az, hogy… nem akarsz egy unalmas előadás meghallgatásával véget vetni az életednek. –nevettem egy jót a megjegyzésén. Megmondani sem tudtam volna, hogy mikor éreztem magam ennyire jól és felszabadultnak.
Csak figyeltem, ahogy a szavait követően az ujjait óvatosan az enyémekre helyezte, aminek hatására az izmaim elernyedtek és már nem szorították görcsösen a whiskey-s poharat. Ez annyira gynegéd és meglepő mozdulat volt, mégis hihetetlenül jól esett tőle. Majd amikor kimondta, hogy tudja, hogy elcsépelt, de minden rendben lesz, egy hitetlen mosoly kíséretében néztem rá.
-Honnan jöttél, ki vagy te, és miért nem találkoztam veled eddig? –terült el egy keserű mosoly az arcomon, ami csak még szomorúbb lett, amikor közölte velem, hogy jó ember vagyok. Pedig ennek jelenleg a fele sem volt igaz, sőt. Borzasztó emberi lénynek éreztem magam ebben a pillanatban. Az Odúban faképnél hagyott feleségem valószínűleg még mindig engem várt otthon, és ha hazaállítok totál piaszagúan, biztosan nem dicsér meg érte, nekem meg semmi kedven veszekedni vele. Lehet, hogy ma már nem is kéne visszamennem?
Amikor ismét gyökérnek lettem titulálva, a bűntudatom mintha egy pillanat alatt elnyomás alá került volna, és ismét egy hitetlen mosoly kúszott a számra. A stírölős megjegyzésére csak megnedvesítettem az ajkaimat, hogy még utána szólhassak, mielőtt nagyon távol került volna tőlem.
-Ugye tudod, hogy amúgy is ezt csináltam volna? –vigyorodtam el, majd az asztalra támaszkodva néztem végig, ahogy rengő csípővel elszambázott a pulthoz majd vissza. Csak most ne akarja senki, hogy felkeljek innen.
Amint átnyújtotta nekem az üveget, pár nagyobb kortyot azonnal a magamévá is tettem, és szomorúan konstatáltam, hogy emiatt a művelet miatt elég szépen elkezdett fogyni a keserű, égető alkohol.
-Én mit szeretek benne? –mutattam magamra, majd átadtam neki az üveget.
-Hát… először is én imádok utazni, illetve imádok tanulni is, bármilyen nehéz elhinni rólam. Egy csomó nyelven beszélek, hála a munkámnak, és ismerem például a hieroglifákat is. Érdekes emberekkel és esetekkel találkozhatok, na meg jól is lehet keresni vele. Egyiptom nagyon bejött nekem, imádom az ásatásokat, a sírokat és szerencsére, hiába a Gringotts megbízásából dolgozom, nem szólnak bele, hogy nézek ki és milyen vagyok. Önmagam lehetek és kamatoztathatok mindent, amit a suliban tanultam és értelmes volt. A számmisztika, a rúnaismeret a legfontosabbak, illetve nem árt, ha az ember emlékszik Binns mágiatörténet óráira is, na meg bármilyen rossz ezt kimondanom, a bájitaltan is hasznomra vált az évek során. De én az egészet szeretem, nem tudnék kiemelni külön dolgokat. Ha választanom kéne, akkor talán az utazást mondanám. Már egészen korán rájöttem, hogy ezt akarom csinálni. Nem egy unalmas meló, az biztos. –merültem bele a magyarázásba.
-És mit akarnál még csinálni?




Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyPént. Aug. 14, 2020 2:46 pm


-Az nem akkora baj. -vagy akarod vagy nem. Sajnos a valódi világban ez nem ilyen egyszerű, vannak nehezítő körülmények. Itt és most viszont határozottan nem sértődtem volna meg miatta. Nem igazán értem, vagy éppen tudnám felidézni, hogy is jutottunk el idáig. Olyan villámgyorsan történt. Ártatlan, szórakoztató flörtnek vagy sokkal inkább tőlem megszokott csipkelődésnek indult a barátaim rohadt helyes bátyjával, de már egyszerűen azon kaptam magam, hogy tényleg el bírnám viselni azt az alkohollal túlfűtött csókot vele. Ráadásul egyértelműen ő is akarta, rá volt írva az arcára, hogy a mocskos kis gondolatait bármikor képes lenne átültetni a gyakorlatba is. Annak csúnya, de élvezetes vége lenne, és én egy percig sem ellenkeznék. 
-Csábítóan hangzik. Kíváncsi lennék, mennyi igaz ebből a felvágásból, és vajon hányszor mondhatnám neked, hogy újra? -mondjuk valamiért cseppet sem kételkedem a képességeiben, de én mindent is akarok. Egyetlen menet semmire sem elég.  
-Ígérem, cserébe kíméletes leszek. -villantottam meg legelragadóbb mosolyomat, azzal a nem olyan titkos üzenettel, hogy ne higgyen nekem. Nehéz lett volna megállapítani róla, hogy a gyengéd vagy inkább az erőszakosabb típusba tartozik, a látszat ugyanis gyakran csal. Bárhogy is, én rendkívül alkalmazkodó vagyok. 
-Jaj, komolyan... számít ez? -vetettem rá egy rosszalló pillantást. Pont nincs kedvem kiselőadást tartani a mugli krimik világáról, amikor ő maga sokkal-sokkal érdekesebb. Ha erre vágyik, Hermione-val kellene itt ücsörögnie.
Ahogy kimondta, hogy máskor is találkoznunk kellene, pláne különböző élethelyzetekben... Elszabadult az amúgy is túlságosan kreatív fantáziám. Lett volna javaslatom bőven azokra az "élethelyzetekre". Akaratlanul is kénytelen voltam az ajkamba harapni. 
-A bámulatos megoldóképességeddel nem tudok vitatkozni. -és nem is akarok. Csak ne néznél így, ilyen egyértelműen, ennyire zavarba ejtően, mint akinek máris számtalan kész ötlet van a fejében, amik tökéletesen megegyeznek az enyémekkel. Igaz, az asztalt például hanyagul kifelejtetted. Csak nekem van rohadt melegem!?
-Meg ha elmenekülnél Percy miatt, nagyon szomorú lennék. -biggyesztettem le az ajkaimat, megtoldva vele a mondandóm jelentőségét. Az én mosolyom is, az övéhez hasonlóan hitetlenné vált, amikor feltette azt a meglehetősen édesre sikeredett költőinek szánt kérdést. 
-Tudod. Ginny hibája, mert nem mesélt rólam. Meg a tiéd. Kettőnk közül nem én lógok múmiákkal. -jegyeztem meg. 
-De... ugyanezt kérdezhetném én is. -szívesen megöleltem volna a szomorkás arckifejezését látva, de igyekeztem ellenállni ennek a késztetésnek. Talán képtelen lettem volna elengedni, ha engedek a csábításnak.
Inkább felajánlottam, hogy a következő körre a vendégem lehet, majd készségesen el is indultam a beszerző körútra.
-Oh, tudtam én. -reagáltam a kis megjegyzésére a visszatérésem után. 
-Ha nem ez lett volna a terved, akkor lovagiasan neked kellett volna felajánlanod, hogy hozod a whisky-t, nem pedig engem küldtél volna előléptetett futárbagolynak. De most az egyszer megbocsátok. És... legalább elégedett voltál? -kacsintottam rá cinkosan, hogy aztán terelésként a munkájáról faggathassam. 
-Aha... te... ki más? -ahogy mondani szokták, kellemest a hasznossal. Átvettem tőle a visszapasszolt üveget és kortyoltam belőle párat. A mértéket lehetőség szerint meg kell tartanom, nehogy totál hülyét csináljak magamból előtte, na meg a tanárok sem dicsérnének meg. Arról nem is beszélve, hogy mennyire kár lenne, ha nem maradnának használható emlékeim épp róla. Hatalmas, érdeklődő és csillogó szemekkel hallgattam a lelkes beszámolóját. Jól állt neki, ahogy ilyen átéléssel magyarázott, átjött, hogy a munkája valójában a szenvedélye is. Na igen... mondjuk Egyiptom tényleg nagyon menőn hangzik, nem csak Ron túlozta el. 
-Hatásos kampány szöveg volt. -vigyorodtam el. 
-Tök jó, hogy ennyire szereted a munkádat, a vele járó utazást, nem pedig egy nyűgnek érzed. Én  is ilyen hivatást szeretnék találni magamnak, ami hasznos, de némi túlzással még hobbinak is elmegy. Mond csak... minden átoktörő ilyen jó pasi? -a családjukban a férfi oldalon ő örökölt minden lehengerlő tulajdonságot, amivel bárkit képes lehetett megvenni. A tökéletes példány. 
-Most, vagy majd úgy általában? -nyújtottam vissza neki az alkoholtárolót.
-A gyógyítói és az átoktörő munkát már tudod. Lehetnék mondjuk auror, az sem uncsi kategóriás.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyPént. Aug. 14, 2020 7:07 pm




-Nem tudod elképzelni sem, mennyire ezt akarom hinni. –jegyeztem meg még ennyit, majd némi bizonytalan ajakrágcsálás után visszahúzódtam az eredeti helyemre, mert muszáj volt valami önuralmat erőltetnem saját magamra vele kapcsolatban. Szerettem volna visszaterelni a gondolatimat egy olyan irányba, amelyikben nem a húgom egyik legjobb barátnőjét vetkőztetem le és döntöm az ágyra egy finomnak kicsit sem nevezhető mozdulattal, hogy tudta nélkül házasságtörésbe vigyem. De ahogy belement a játékba és tovább fűzte az egészet, egyre kényelmetlenebbé vált az ülés, a közöttünk lévő távolság egyre inkább zavarni kezdett és szívem szerint felkaptam volna, hogy elrohanjak vele egy olyan helyre, ahol senki sem zavarhat vagy láthat meg minket.
A megjegyzéseit először figyelmen kívül hagytam és igyekeztem elterelni a témát és a gondolataimat is azzal, hogy visszakérdeztem nála, ki az a pasas akivel azonosított engem, de amikor rosszallóan rám nézett és nem akarta elhinni, hogy ez most számít, megadóan emeltem fel a kezeimet, hogy aztán megszólalhassak.
-Ennyire szeretnéd, ha inkább azt fejtegetném, hogy negyed órás szünetekkel, amíg összeszedjük magunkat meg a légzésünket is, nyugodtan mondogathatod, hogy újra, egész éjszaka? De ne hidd, hogy parancsra bármit is teszek. Szeretem, amikor könyörögnek nekem. –villantak meg a szemeim, ahogy egy fogvillantó, kissé talán szadista vigyorra húztam az ajkaimat, amint befejeztem a dolgok ecsetelését. Ez a csaj nagyon, de nagyon nem segít az alkoholmámoros gondolataim visszafogásában.
-És remélem nem, durván szeretem. –kacsintottam rá, majd muszáj volt nyelnem egyet, mert az ajakharapós mutatványától még a szám is kiszáradt. Volt valami egyszerre szexi és aranyos ebben az önkéntelen mozdulatban, amit produkált. És amitől kedvem lett volna ugyanezt tenni vele és a fogaimmal megcirógatni a puhának tűnő ajkait.
-Reméltem is, hogy nem tudsz vele vitatkozni. Nem tudod, mit hagynál ki, ha különféle szemszögekből figyelhetnél meg. –hivatalosan is utálom magam. Nem tudtam elhinni, hogy komolyan leálltam flörtölni, igazából elméletben meg már vagy százszor meghúztam az előttem ülő kiscsajt, aki valamiért belement a játékba és elég lelkesnek tűnt, habár kissé zavarba jött, ami megint csak tetszett. Szeretem a határozott nőket, akik tudják, mit akarnak, de jó érzés olyan hatással lenni valakire, mintha valami nagyon illetlent mondtál vagy csináltál volna előtte. Lerítt róla, hogy ő is átültetné a gyakorlatba a kettőnk fantáziájába bekúszó képeket, én pedig jelenleg képtelen lennék tiltakozni vagy visszakozni, na, nem mintha akartam volna.
Az öcsémmel kapcsolatos megjegyzésén egy jót mosolyogtam, majd amikor a kérdésemre aztán megszólalt, csak még inkább szomorú felhangot kapott a mosolyom. Kezdtem magam valami nagyon szemét, szívtelen, tényleges gyökérnek érezni, amiért a jótékony hallgatást választottam ahelyett, hogy bevallottam volna neki, az, hogy jó ember vagyok, nagyon nem igaz. Sőt! A lehető legkevesebb valóságalapja volt jelenleg ennek a kijelentésnek. Nős pasasként gondolkozom azon, hogy vajon mennyire jól tudnék elszórakozni vele, ha nem engedném vissza a suliba. George és Fred rengetegszer ecsetelték, hogy merre vannak titkos alagutak, amiken keresztül gyorsan és észrevétlenül lehet bejutni a suliba. Holnap meg még vasárnap is volt, így az óráiról se késne el miattam a Hugrabugos Kisasszony.
Miután visszatért az üveg whiskey-vel, csak utána reagálta le a megjegyzésemet, hogy az engedélye nélkül is pofátlanul lecsekkoltam volna a nagyon is érdek,- és nadrágfeszítő seggét. Tényleg kezdtem egyre kevésbé tiszta fejjel gondolkozni miatta.
-Én küldtelek téged?! Elaludtál félúton? Te mondtad, hogy állod a következő kört, akkor miért nekem kellett volna mennem? És egyébként… határozottan nem rossz. Szólj, ha szeretnéd látni, mennyire. –kúszott egy leplezetlen perverz vigyor a képemre, így viszont először fel se tudtam dolgozni, hogy mi volt a kérdése. Miután megvilágosodtam, hogy tényleg átoktörő vagyok, csak néztem, ahogy meghúzta az üveg tartalmát, miközben azt magyaráztam neki, hogy miért is szerettem annyira a munkámat.
-Igen, imádom az egészet. A szenvedélyem és a hivatásom, de egy ideig még itthon leszek. És szerinted, ha minden átoktörő jó pasi lenne, bevallanám neked? Még a végén valami nyálas képű, ecsetfejű kis buzi beelőzne nálad. Sajnálom, be kell érned velem. –mutattam magamra a két kezemmel, majd ismét elkoboztam tőle az üveget, hogy újabb kortyokat lophassak magamnak.
-Az igazgatónőtök auror volt. Vele esetleg beszélhetnél erről, de Harry is az szeretne lenni, illetve esetleg tudok neked szerezni egy csajt, aki szintén auror. Tonks nagyon jó arc, biztosan beszélgetne veled, ha megkérjük. Csak… ne adj semmi törékenyt a kezébe. –imádom a laza stílusát, de szegény elég ügyetlen tudott lenni, ha nem figyelt oda teljes egészében egy adott dologra. Sokszor még akkor is.
-De kanyarodjunk csak vissza… most mit szeretnél csinálni? És... ezek szerint jó pasinak tartasz? –vontam fel a szemöldökömet egy mosoly kíséretében, majd szórakozottan az ajkamban lévő karikát kezdtem el forgatni a nyelvemmel.





Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptyPént. Aug. 14, 2020 11:35 pm


-Akarja a fene, hogy ezt fejtegesd! -csattantam fel színpadiasan. Több, mint érdekes volt eljátszani a gondolattal, de közben ugyanolyan idegesítő és fárasztó is. A gyakorlati oktatás elkötelezett híve vagyok. Nem véletlenül tartoztam annak a masnis békának a gyűlölői közé, és léptem be a DS-be olyan lelkesen.
-Jobb lenne, ha inkább bebizonyítanád, hogy nem csak egy ócska szájhős vagy, mint az átlag. -húztam össze a szemeimet számonkérőn. 
-Ígérgettek már mások is fűt-fát, de végül mindig csalódnom kellett. Kár lenne érted. -pedig ha tudná, hogy mennyire nincsenek kétségeim. Pofán csap az erőteljes, vad, mindent ígérő kisugárzása, mintha már most kéjesen egymás fülébe lihegnénk egy félhomályos szobában.
-Akkor el kell keserítselek, William. Én is azt szeretem. -meglátjuk, ki könyörög kinek. A megtévesztően kislányos külsőm ellenére különleges alkalmakkor elő tudom kaparni a megnyerően nőies oldalamat is, amelyik fölényesen rád tapos a tűsarkújával, miközben a szeme sem rebben.
-Touché! Újabb közös pont. -jelent meg egy sokat sejtető mosoly a szám sarkában.
-Akkor akár hagyhatjuk is a finomkodást. Mire várunk még? -megkaptam a választ a fel sem tett kérdésemre. Szóval ő az az agresszívabb fajta. Annyira tudtam. És annyira élvezném. 
-Nem vagyok alvajáró. -préseltem ki a szavakat a fogaim között, gyilkos pillantást imitálva.
-Most jól figyelj, mert felvilágosítalak. Állni a kört nem ugyanazt jelenti, mint kihozni! -szándékosan szép lassan, érthetően, artikuláltan beszéltem, hogy a hozzá hasonló gyökerek is megérthessék. Majd a szemöldököm az egekbe szökkent.
-Nem rossz!? Tán még mindig tart a vakságod? -háborodtam fel a lekicsinylő véleményalkotásán.
-És már szóltam is. -jó lenne nem csak a fantáziámra bízni az eredményt. 
-Sőt... ha szépen megkérsz, talán én is mutatok neked ezt azt. -viszonoztam azt a szemtelenül perverz vigyort, amit megengedett magának.
A munkájára irányuló kérdésemre a választ letudta két nyamvadt mondattal. Vettem a célzást. Nem igazán akart a pályaválasztásról csevegni, és valahogy nem hibáztattam érte. Engem se tudott semmi más lekötni, mint ő, ő és Ő. Minden esetre csalódott képet vágtam, hogy nem tervez bemutatni más átoktörőknek, nehogy beelőzzék nálam. Vicces, hogy ezt mondja. Mintha még sose nézett volna tükörbe.
-Ám legyen... valahogy csak kibírom veled is. -esélyük sem lenne, talán innen már ennyire senki másnak. Sajnos túlságosan megtestesíti az ideálomat, amire eddig még nem volt példa. Reggel, amikor felkeltem, aztán amikor Roxmortsba tartottam, egyáltalán nem erre készültem.
-Tonks a rokonom. -hadartam el gyorsan és mellékesen az információt, ugyanis én sem éreztem azt, hogy képes lennék normálisan, kulturáltan társalogni vele, miközben vagy több tucatszor tett nem is olyan burkolt ajánlatot, amit én mindig készségesen el is képzeltem a lehető legélénkebben. Ki tud így bármi másra figyelni?
-Jajaja... jó pasi vagy. A további bókokért viszont keményen meg kell dolgoznod. -laza vállrándítással toldottam meg a flegmázásomat, mintha csak hanyagul lesöpörhetném a vállamról. Ez csak az ügyes látszat. Nehéz nem elolvadni tőle. 
-Hogy mit szeretnék most? Nagyon remélem, ugyanazt, amit te. -és nem azt, hogy adja át nekem a whisky-t. Nem ér ugyan kisajátítani, de már rég nem érdekelt az ingyen pia, sem az, hogy csak szimplán eliszogassunk Ginny eddig ismeretlen bátyjával. Őt akartam! A sokat emlegetett csókját, a beígért látványát, a vágyott, durva érintését, hogy a nevemet mondja, én pedig arra kérhessem, hogy újra.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 12:02 pm




Csak kitágult pupillákkal és visszafojtott lélegzettel meredtem rá, amikor közölte velem, hogy nem azt akarja, hogy fejtegessem neki a dolgokat, hanem azt, hogy megtegyem. Ha tudta volna, hogy fejben hányszor megtettem már. Fogalma sem lehetett róla, hogy mennyire megbánná a dolgot, ha belemenne. Velem együtt. Értem én, hogy ő egy nagyon vagány és bevállalós csaj, csak sajnos még túl kicsi ahhoz, hogy megértse, mit is jelent a durván szeretem fogalma az én szótáramban. Persze felnőtt, technikailag is meg testileg is, de még mennyire, hogy az. De ettől függetlenül valószínűleg neki nem ugyanazt jelenti az erőszakos együttlét, mint amit mostanában nekem kezdett jelenti. Még én magam sem tudom, mit csinálnék vele, ha belemennék ebbe az egészbe. Egyszerűen le akarnám vadászni és teljesen uralni akarnám, mint egy vadállat a zsákmányát. De… egyszerűen nem tehetjük meg magunkkal, hogy a szellemi szócsatát fizikaiba vigyük át.
-Nem tudod, mit is jelentene az, hogy nem fognám vissza magam. Szívesen letesztelném a tűrőképességeidet édes kínzásokkal, de szerintem ezt nem gondoltad át eléggé, Evanora. Mi van, ha kárt teszek a csinos kis bőrödben a fogaimmal? –és ezzel szerintem ő sem tudna vitatkozni. Még, hogy mire várunk még… a sírba fog tenni ez a csaj, pedig csak ma találkoztam vele először, de valamiért annyira akartam, hogy ne utoljára. Körülbelül a nyár óta most éreztem magamat igazán élőnek és felszabadultnak. Jó társaság volt, okos és laza.
-Az én olvasatomban ugyanazt jelenti. Ha már te állod, akkor hozd is ki szépen. Az meg, hogy mellé még meg is tudtam figyelni, ahogy elriszálod magad a pultig meg vissza, csak a plusz élvezeti faktor. Nem akartál volna megfosztani ettől a látványtól, ugye? –jelent meg egy angyali mosoly az arcomon, majd amikor felháborodva közölte velem, hogy még mindig vak vagyok-e, már nyitottam volna a számat a válaszra, de a további mondatainak hála az elmémbe ismét elkezdtek bekúszni azok a képek, amiket nagyon nem akartam visszaengedni. Jelen pillanatban szinte bármit megadtam volna, hogy egy pillanatra a vágytól lüktető, sebesen verő szívének pulzálását a nyakán lévő ütőéren keresztül megízlelhessem a nyelvemmel. Egy rekedt sóhajt követően támaszkodtam meg az asztalon, hogy még mindig a perverzül vigyorgó társaságomat fürkészhessem, hogy aztán egy újabb fogvillantós vigyort produkálva szólalhassak meg.
-Élveznéd, ha könyörögnék neked, mi? –miért ezt mondtam???!!!! Nem is ezt akartam mondani! Nekem van egy életem, egy házam, egy elég kritikus családom, egy feleségem és egy olyan kis világom, amit nem akarnék összetörni egyetlen egy estéért sem. Na meg persze… elég nagy szemétség lett volna éppen a húgom barátnőjét belevinni egy olyan dologba, amiről ő nem is tudna. Ez senkivel szemben sem fair. Eve elképesztően jófej csajnak tűnik, így eszembe sem jutna kihasználni, még akkor sem, ha talán hagyná.
Az átoktörők bemutatását inkább letudtam annyival, hogy felejtse el, mert még a végén valaki beelőzne nála. Nem mintha az enyém lenne vagy lehetne. Eve igazából, a fizikai formájában sosem lehetne az enyém, és még a gondolata is bűnösnek számítana mások szemében, talán még a sajátomban is az. Fleur fontos nekem, és sosem akarnám őt bántani, pedig csak az elmúlt pár órában vagy ezerszer megtettem már a fejemben. De már most éreztem, hogy egyszerűen képtelen lettem volna nemet mondani neki, ha egy korttyal is többet ittam volna, így tüntetőleg nem néztem többet a Lángnyelv üvegére, habár Eve sziluettje is körülbelül olyan csábító volt, mint a mámorító alkohol.
-Valld be, hogy nálam jobbat nem is kívánhatnál magadnak. –villantottam meg egy újabb mosolyt, hiszen ez egy tény volt. Aligha találna olyan átoktörőt idehaza, aki jobb parti lenne nálam. Egy főnyereményt fogott ki ma este.
Szerencsémre aztán a karrierlehetőségeinek sorolása elterelte a figyelmemet, mert ezzel kapcsolatban legalább valami felnőttekhez méltót is tudtam neki mondani. Javasoltam neki pár embert, akiktől kérhetne segítséget, majd csak nagy szemekkel néztem rá, mikor közölte, hogy Tonks a rokona. Köszönöm, Merlin!
-Várj, mi? Tonks a rokonod, ez komoly? Így már értem, hogy honnan van a fura neved meg az, hogy utálod is rendesen. Bár szerintem a Nymphadora rosszabb ennél. Dora minden, csak nem egy cuki, habos-babos kislány, mint a neve. De akkor legalább van, aki ad neked karriertanácsokat. –kaptam rajta a témán, hogy ténylegesen visszaterelhessem a beszélgetést abba az irányba, amelyik még nem volt ennyire… bűnbe csábító.
-Nagyon keményen meg tudnék dolgozni a bókjaidért, hogy a fülembe suttogd őket. –kacsintottam rá, majd abbahagytam az ajkamban lévő karika forgatását, hogy aztán hátra dőlhessek a székemben és így nézhessek rá tovább. Fel kellett állítanom valamennyi távolságot közöttünk, még ha csak ennyit is. Nem akartam kihasználni őt, nem akartam azt sem, hogy megbánjam a dolgokat és olyat tegyek, amiért örökre utálnám magamat. De egyszerűen képtelen voltam nem elgondolkozni azon, hogy vajon tényleg azt akarná-e, mint amit én tettem meg vele gondolatban. Szerettem volna a forró bőrét az enyémen érezni, a nyelvemmel és a fogammal cirógatni azt, a nevemet hallani a szájából a rekedt sóhajaival együtt, hogy aztán könyörögve, nagy szemekkel nézzen rám és mondja nekem, hogy újra és újra akar, mert ha nem kap meg, akkor belepusztulna.
-Nem kéne visszaindulnod a suliba? –pillantottam az órámra, ami azt mutatta, hogy lassan este nyolc és nem vettem volna a lelkemre, ha miattam kizárták volna a Roxfort-ból. Na meg akkor aztán végképp elveszítettem volna a józanságomat és szívesen elszállásoltam volna egy kivett szobában, minden buktató ellenére is.




Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 1:49 pm


Bill valami furcsa és megmagyarázhatatlan oknál fogva úgy tudott nézni, ahogy senki más. Valami őrült pokoli tűz lobogott az élénk kék szemeiben, és olyan szenvedélyes éhség, mintha képes lett volna felfalni a puszta tekintetével, és a gondolatai felértek volna a valósággal. Egyszerre volt hízelgő, zavarbaejtő és szörnyen idegesítő is. Imádtam játszadozni vele, húzni az agyát és nem mellesleg a sajátomat is, de az szerintem szabálytalan volt, hogy ennyire kicseszettül vonzó és ellenállhatatlan legyen. Vannak elveim, amiket senki kedvéért sem fogok felrúgni, de ő annyira meggyőzően halmozott el a figyelmével, szinte komolyan képes lettem volna elgondolkodni, hogy engedek a kísértésnek.
Undorodtam az olyan csajoktól, akik képesek pár szép szóra a másik karjaiba omlani, és néhány üveg vajsör után egy jöttmenttel lefeküdni. Én nem voltam ilyen, és soha nem is akartam volna ezt a példát követni. Ő mégis elérhette volna, és ez a felismerés egyszerre volt mindent elsöprő, és pont ugyanennyire félelmetes is. Határozottan akartam őt, itt és most, bármi áron. Az önkontroll, a legeslegvégső józan ész már más kérdés.
-Nem tudom, hogy miért te akarod eldönteni helyettem, hogy mi jön be és mi nem. -vetettem rá egy jelentőségteljes pillantást. Addig nem tudhatja egyikünk sem, amíg nem próbáltuk.
-Úgyis jön a hideg idő... majd hordok garbós pulcsit. -csillogtattam meg egyedi kreativitásomat és problémamegoldó képességeimet. Csendben bólogattam, mikor kioktatott, hogy szerinte viszont úgy van, hogy aki állja a piát, annak is kell szervíroznia. Ahány ház, annyi szokás ugye.
-Egyszer neked is lehet jó napod. -ráztam meg a fejemet nevetve, ami az ártatlan, már-már angyali mosolya kapcsán tört ki belőlem.
Az a rekedt sóhaj, amit hallatott, az az egy többet ért az egész esti éles nyelvű, túlfűtött szórakozásnál. Ezt nem lehetett volna ügyesen megjátszani, túlságosan őszinte volt. Ugyanannyira akarta ezt, mint én. És ugyanannyira szenvedett, amiért nem lehet.
-Mintha te nem. -forgattam meg a szemeimet. Hát biztos, hogy a fél életemet odaadtam volna, ha ilyesvalaki képes lett volna könyörögni nekem. Ugyan elég nagyképű feltételezés, de abban igaza volt, hogy nem kívánhattam volna magamnak nála jobbat. Valahogy úgy éreztem, ez kölcsönös.
-De te sem. -viszonoztam a mosolyát, hogy aztán hagyjam leragadni a Tonks témánál.
-Látod? Ha Ginny mesélt volna rólam, akkor tudtad volna. -nagyon boldog voltam, amikor kiderült, hogy boszorkány vagyok, akkor Ted és a családja végre felfedhették a saját titkaikat. Tonks ráadásul nagyon menő a metamorfmágus képességeivel. Bárcsak én is mindig változtathatnám a hajam színét. Egyszer barna lennék, máskor vörös, aztán megint szőke.
-És ne merészeld azt mondani, hogy a Nymphadora rosszabb, mint az Evanora. Fogalmad sincs, hogy mit jelent ez a név. -húztam fintorra a számat.
-Ebben biztos vagyok. -minden értelemben el tudtam képzelni.
-Akkor... szigorúan elméletileg... vedd úgy, hogy így történt. Egyszer talán lesz alkalmam a gyakorlatban is behajtani rajtad. -viszonoztam a kacsintását, majd hozzá hasonlóan én is hátradőltem a székkel. Az édes kínzásnak részemről ezzel hivatalosan is vége volt. Hálás voltam neki, amiért bedobta a suli témát, és hogy eléggé elszaladt velünk az idő. Nyíltan azonban nem mondtam volna ki, hogy szép mentés volt.
-Uuhh... na pont az ilyen mondatok miatt aggódtam a derekad és a reumád miatt. -vigyorodtam el, miközben elkaptam a karját, hogy én is rápillanthassak az óra lapjára. Tudnom kellett, hogy még épp beleférek-e a határidőbe. Sosem szerettem késni, és a szabályok megszegője cím sem igazán illett rám.
-Ami azt illeti, kellene. Tuti nem fogok büntetőmunkát bevállalni miattad. -a világ összes büntetőmunkáját bevállaltam volna.
-De megengedem, hogy elkísérj egy darabon. Szerintem jót tenne neked a friss levegő. -neked IS.
-Közben, ha akarod, elmesélem, hogy miért mászok a falra a hülye nevemtől. -a whisky-t pedig elviheted szuvenírnek. Frics tőlem úgyis csak elkobozná.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 3:21 pm




A nyáron elég szépen kifejtettem Ron-nak, amikor az Odúban jártunk, hogy nem túl szerencsés és kicsit sem szimpatikus az a hozzáállás, amit Hermione dolgaival szemben tanúsított. Nem volt képes arra, hogy megkérdezze, mégis mi a fene baja volt a csajnak, inkább egy idő után feladta és Claire-rel töltötte az idejét a Varázsviccben. Nem az én reszortom volt értelmet verni a hülye fejébe, de úgy éreztem, igazságtalanság azzal szemben, akit szeretett és akiért bármit megtett volna, amíg úton voltak. Viszont most valahogy én is ugyanilyen görénynek éreztem magamat. Ha akartam volna, akkor sem tudtam volna titkolni, hogy Eve elég alaposan megmozgatta a mostanában amúgy sem túl nyugodt fantáziámat és legszívesebben itt helyben levadásztam volna magamnak. Kellett nekem, akartam volna, de egyszerűen… nem lehetett.
-Ne kísértsd a sorsodat, asszony. –emeltem fel a jobbom mutatóujját figyelmeztetőleg, de egy pofátlan vigyor mégis csak szétterült az arcomon. Túlságosan csábító volt az ajánlat, hogy otthagyjam a fogaimmal írt aláírást a tökéletesen fehér bőrén, így inkább igyekeztem a szavaira koncentrálni a kisugárzása és a külseje helyett. De a nevetése, ami teljesen őszinte volt a mosolyom láttán, ismét magára vonzotta a figyelmemet.
Képtelen lettem volna megállni, hogy az a halk, rekedt és nyomorult sóhaj ne törjön elő belőlem annak kapcsán, hogy bizonyára imádná, ha könyörögnék neki. Nem szokásom, régen sem volt, most pedig főleg nem. Újabban jobban szeretném azt hallani, ha valaki nekem könyörögne azért, hogy érjek már hozzá és ne fogjam vissza magam. És szívesen elképzeltem ehhez őt magát, ahogy alattam fekve...
-Oh, én nem imádnám, hanem megőrülnék érte. –nyaltam meg óvatosan az ajkaimat, miközben egy kihívó mosoly kíséretében vontam fel az egyik szemöldökömet, hogy aztán így nézhessek rá tovább.
Viszont ez a mosoly hamar megfakult, amikor visszadobta a megjegyzésemet, miszerint én sem kívánhattam volna nála jobbat magamnak. Ha tudná, hogy igazából otthon vár valaki, akit egyszer azért vettem feleségül, mert tökéletesnek gondoltam magamhoz. A húgom és a mesélés kérdése pedig végképp elvette a jókedvemet, mivel ha Ginny mesélt volna rólunk bővebben a másiknak, akkor ő most nem lenne itt, hogy olyanokat magyarázzon nekem, aminek a fantáziamegmozgató képességeivel talán még ő sincs teljesen tisztában. Volt benne valami egyszerre kislányos, bájos, kedves, laza, mégis határozott és szexi. És épp ezek miatt, szívesen kipróbáltam volna, hogy milyen is lehet ez a nagyszájú Hugrabugos az ágyban.
-Jól van-jól van. Ne kapd fel a vizet. Csak azt mondtam, hogy szerintem nem olyan rossz. Nekem tetszik, én csak erre akartam kilyukadni. A Nymphadora ellenben olyan… eh. –dugtam ki a nyelvemet egy fintor kíséretében, hogy aztán még mindig kilógó nyelvvel nézhessek rá. De hamar rendeztem a vonásaimat, hogy egy magabiztos mosoly kíséretében válaszolhassak neki.
-Már várom azt a valamikort. –az órámra pillantva meg kellett állapítanom, hogy igazán elment az idő és neki már biztosan vissza kéne indulnia a suliba, mivel nem hiszem, hogy megdicsérnék, ha alkoholtól bűzölögve, későn térne vissza a Roxfort-ba és kénytelen lennék én elszállásolni valami olyan helyen, ahol senki sem találna ránk. Például a Szellemszálláson.
-Hát, akkor legközelebb egy hátmasszázst is behajtok rajtad. Ennyivel csak megtámogatod szegény vén személyemet. –néztem rá reménykedve, majd amikor elkapta a karomat, egy pillanatra még levegőt venni is elfelejtettem a hirtelen jött érintésétől és csak érdeklődve fürkésztem a kezem köré kulcsolódott ujjait.
-Köszönöm nagylelkűségedet. –hajoltam meg színpadiasan miközben igyekeztem nem felborítani semmit az asztalon felkelés közben. Magamra szenvedtem a bőrdzsekimet, elraktam a belső zsebembe az üveget, majd magam elé engedve őt indultam meg kifelé, hogy kiérhessünk a már kissé csípős, esti levegőre.
-Szóval… mi is a baj az Evanora névvel? –dugtam zsebre a kézfejeimet, hogy aztán így nézhessek le a mellettem lépkedőre.




Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 4:49 pm


Bármennyire fájó is volt, tényleg vissza kellett mennem a suliba, különben megnézhettem volna magam, ha késésen kapnak, és úgy kellett volna valahogy bekönyörögnöm magam a kapun. Nem akartam az őrült gondnokkal hadakozni, hogy aztán valamelyik tanár elé cibáljon büntetés reményében. Biztos, hogy nem adott volna a házvezetőnk kezére. Delacroix túl jó arc ahhoz, hogy Frics bármi szaftos kegyetlenkedést feltételezni merjen róla, az a vénség pedig azokra gerjed. Amikor épp nem Madam Cvikkerre.
-Oké, legyen. -bólintottam rá a reménykedő kuncsorgására. Finom vagyok és nőies, de hogy annak a masszázsnak se lenne szép vége, abban is biztos voltam.
-Engem arra tanítottak, hogy legyek tisztelettudó és segítőkész az idősebbekkel szemben. Te meg ugye határozottan kimeríted a vén csont kategóriát. -engedtem meg magamnak egy gúnyos mosolyt.
-De! Kizárólagos hátmasszázs, és csak én tapizhatok. -fektettem le a játékszabályokat. Ez rosszabb és aljasabb, mintha én is kértem volna valami hasonló ellenszolgáltatást. A színpadias gesztuson jót vigyorogtam.
-Én köszönöm a felülmúlhatatlan társaságot. -küldtem neki egy mosolyt, magamra kaptam a kabátomat, majd kilépve nagyot szippantottam a hűvös, friss, józanító levegőből. Imádom! A tavasz és az ősz az én évszakom.
-Jaj... azt hittem, nem fog érdekelni. -pillantottam fel rá rosszalló csalódottsággal. Hát mégis el kell mesélnem, pedig azt csak olyan átvezető szövegelésnek szántam, nem valódi ajánlatnak. Azt reméltem, talán meg se hallotta.
-De... na jó... veled kivételt teszek. -rendeztem az arcvonásaimat több kevesebb sikerrel.
-Szóval... van egy mese a mugliknál. -már ennél a résznél fogtam a fejem.
-Az a címe, hogy Óz, a nagy varázsló. -tudom, tök gáz.
-Röviden annyi a történet, hogy van egy lány, a neve Dorothy. -kezdtem bele.
-Dorothy-t egy forgószél elrepíti Óz birodalmába, ahol a Jó Boszorkány azt mondja neki, hogy elpusztította a Gonosz Keleti Boszorkányt. -sok lesz benne a boszorkány szó, szóval remélem ennyi whisky után is tud követni.
-Dorothy a Jó Boszorkánytól megkapja a Gonosz Boszorkány Piros Cipellőjét, ám a Nyugati Boszorkány, aki a Keleti Boszorkány húga megharagszik a csajra, és meg akarja szerezni tőle a varázscipőket. -amúgy így elmondva elég béna, de egyszer mindenkit megfog legalább egy kicsit ez a történet.
-A Sárgaköves Úton Dorothy elindul Smaragdvárosba, hogy Óz, a nagy varázsló hazarepítse a fekete-fehér Kansasba. Útközben találkozik a Madárijesztővel, a Bádogemberrel és a Gyáva Oroszlánnal, akiknek ész, szív és bátorság kell, ezért ők is Dorothyval mennek Ózhoz. -hoztam be az újabb szereplőket a felsorolásba.
-Útközben a Nyugati Boszorkány elrabolja a lányt, de ő a barátai segítségével legyőzi a gonosz boszorkányt, aki... hát öhm... elolvad. -hagyjuk is. Nagyon kellett nevetnem. Elbeszélve nagyon béna.
-A nagy Ózról pedig közben kiderül, hogy csak egy közönséges szélhámos, de Glinda, vagyis a jó boszi segítségével mindenki megkapja, amit akar. Mármint az észt, a szívet, stb. Dorothy pedig végre hazajut. Pontosabban felébred. -szóval van ám csavar a sztoriban.
-Ennyi. A lényeg meg, hogy a Gonosz Keleti Boszorkányt hívták benne Evanora-nak, és anya innen szedte. -forgattam meg a szemeimet.
-Nem mintha a Dorothy vagy a Glinda jobb lenne, esetleg a Toto kutya. -ezt el kellett ismernem, de attól még a felháborodásom jogos volt.
-De az Evanora nem igazán illik hozzám. Ezért vagyok Eve. -szögeztem le, mielőtt még rákapna az Evanora-ra, csak mert neki valamiért tetszik. Fura srác vagy.
-Kicsi és aranyos, de baromi gyorsan el tud átkozni. Meg még nagyot is rúg. -ez van a használati utasításomra írva a figyelmeztetéseknél.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 5:56 pm




Egy megnyerő mosollyal háláltam meg a szavait és azt, amikor közölte, hogy kizárólagos hátmasszázs és csak ő tapizhat le engem. Erre aztán megjátszott sértettséggel fontam össze magam előtt a karjaimat, de aztán végül visszakúszott az arcomra a mosoly.
-Egye fene, most az egyszer nem tiltakozom vagy játszom ki a rendszert, de csak mert… tényleg fáj a hátam… -a kerti munka valahogy sosem volt az én erősségem. Persze nem vagyok lusta alkat, de már elszoktam ettől az egésztől, a Kagylólakban nincs annyi teendő. Viszont annyira mégsem voltam biztos benne, ha a valóságban történne meg az a hátmasszázs, akkor is ennyire készségesen hagynám neki, hogy csak ő érjen hozzám, és ne is tudjam még csak végigsimítani sem a selymesnek és puhának tűnő, hófehér bőrét.
Végül aztán mindketten felkeltünk és elindultunk kifelé, ahol aztán jó mélyet szívtam a józanító levegőből. Tényleg erre volt szükségem. Így már sokkal egyszerűbb tisztább fejjel gondolkozni, még ha így sem tudtam elfelejteni a vele kapcsolatos gondolataimat. Inkább visszatereltem a szót a nevére, mire szemmel láthatóan meglepődött.
-Mi az, csak nem titkos? –vontam fel a szemöldökömet kihívóan, majd amikor közölte, hogy velem kivételt tesz, egy díjnyertes, fogvillogtatós mosolyt küldtem felé, hogy aztán kiemelhessem a cigis dobozt a zsebemből és rágyújthassak. Miután sikerült megállapítanom a szél irányát, úgy helyezkedtem, hogy a füstöt véletlenül se az ő arcába vigye.
Csak nagy szemekkel, eltátott szájjal hallgattam a magyarázását erről az… Ózról, aki amúgy nem is tudott semmit végül, mert egy rohadt, büdös nagy csaló volt, meg a rengeteg boszorkányról, akiknél már nem tudtam követni, hogy mégis ki halt meg és miért. Na meg ott volt ez a kiscsaj, akiről a végén akkor az derült ki, hogy csak elég merészet álmodott, mint mások két üveg kuncogóvíz után?! Ha én álmodnám azt, hogy bádogemberekkel, gyáva oroszlánokkal meg madárijesztőkkel bandázok, tuti a Szent Mungóba vitetném magamat és önként lennék Lockhart szobatársa. Olyan szinten lesokkolt ez az egész, hogy majdnem elfelejtettem beleszívni a kezemben tartott dohányba, de aztán rájöttem, hogy jobb is lett volna. Abban a szent pillanatban, ahogy a keserű füst leért a tüdőmbe, Eve kimondta a számomra érthetetlen Toto kutya kifejezést és olyan köhögési roham jött rám, hogy kétrét görnyedve kellett ütögetnem a saját mellkasomat, miközben még a kezemet is sikerült megégetnem a lehulló parázzsal.
-Te… mehg… mehg… meg akarsz ölni?! –kértem ki végül a dolgot, majd a fejemet fogva megálltam, hogy most már szabad tüdővel állhassak neki teli torokból röhögni az egész helyzet abszurditásán.
Amikor aztán felsorolta a biztonsági figyelmeztetést önmagával kapcsolatban, automatikusan egy újabb vigyor terült szét a számon, mert most nagyon elképzeltem valamit, ami a magasságkülönbségünkön alapult. De azért tovább indultam, nehogy mégis rúgótávon belül maradjak neki.
-És mivel akarsz hadakozni, a térdemmel? –jegyeztem meg a dolgot gúnyosan, de aztán eszembe jutott valami.
-A mugliknál szokás ilyesmik után nevet adni? Csak mert… Hermione mesélte, hogy az ő anyja valami… Shek… Shak… mindegy. Valami palinak a története alapján nevezte el, amiben Hermione egy király felesége volt és azzal vádolták, hogy megcsalta a férjét vagy mi. –vakartam meg a fejemet kissé értetlenül.
-Még szerencse, hogy nálunk nem így nevezik el a gyerekeket. Ha Nyiszi nyuszi után kaptam volna a nevemet, biztos kiugrottam volna a Griffendél toronyból… -vázoltam fel az álláspontomat.
-De én ennek ellenére sem tudom, hogy miért utálod ennyire. Boszorkány vagy, nem? Akkor meg nem mindegy? Itt nem ismeri senki ezt az… Ózt vagy kit és így nem cseszegetnének a neved miatt. És hidd el, vannak itt ennél hülyébb nevek. Kérdezd meg Draco Malfoy-t, hogy mi volt a nagyapja neve. Ha engem hívnának így, nem lennék olyan nagyra magammal…



Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 8:03 pm


Bár reméltem, hogy erre a pillanatra mégsem kerül sor, végül beavattam a titkomba, hogy honnan is ered ez a rémes Evanora név. Összefoglaltam neki a történetet is, amit pont annyira bugyutának és nevetségesnek tartott, mint én. Aztán végül az tette be nála a kaput, amikor a rejtélyes Toto kutya is képbe került.
-Ne már! Ezek nem vicces, hanem nagyon is komoly dolgok. Üdv a valóságomban! -csapkodtam meg a hátát, nehogy megfulladjon itt nekem. Nem tenném zsebre, amit Ginny-től és Ron-tól kapnék, ha kivégezném a család első számú, és legfőképpen szerény büszkeségét.
-Még nem döntöttem el. -forgattam meg a szemeimet. Magára vessen. Nem én kényszerítettem, hogy tüdőzze le azt az átkozott füstöt.
Felsoroltam neki, hogy miért is passzol hozzám jobban az Eve megszólítás, mire kaptam egy olyan beszólást, hogy most nekem maradt tátva a szám. Először csak meredtem rá, majd inkább kihúztam magam, mint aki meg sem hallotta, mert túl előkelő hozzá.
-Te mekkora bunkó vagy. -a semmiből jól oldalba könyököltem az elég nagy túlzás miatt.
-Hogy lehet ilyet mondani annak, akitől hátmasszázst remélsz? -a végén még meg kell gondolnom magam.
-Tudod... most nagyon nehéz lesz kiengesztelned. -kezdtem el sértődötten az eget bámulni, igyekezve, hogy egy arcizmom se ránduljon. Tőlem ez nagyon távol áll. Én olyan voltam, aki a saját szerencsétlenségén is képes halálra röhögni magát.
-Igen, szokás. -persze hódítanak a hagyományos nevek is, hisz szerintem a testvéreim is egész normálisakat kaptak, de azért néha ki tudnak találni sületlenségeket is.
-Aha. A Téli regéből kapta a nevét. -ez tipikusan Hermione szüleire vallott. Orvosok, kicsit mondjuk talán emiatt sznobok is. Persze, hogy egy Shakespeare drámából választanak nevet az egyszem, amúgy tényleg csodálatos lányuknak.
-Elég nagy divat, hogy az otthon lévő háziasszonyok nyálas sorozatokat, romantikus filmeket néznek. Aztán megtetszik nekik benne egy név, egy karakter, és akkor a gyerekeiken élik ki a hülye fantáziájukat. -ezért is kell hálát adnom, hogy nem egy szappanopera szereplő átkát kell magamon hordoznom egy életen át.
Felnevettem a váratlan megjegyzésén, hogy mi lett volna, ha Mrs Weasley is meseszereplőkből merít ihletet.
-A Nyiszi nyuszi szerintem határozottan illett volna hozzád. -mértem végig gonosz vigyorral.
-És akkor! -azonnal megvilágosodtam.
-Ha én Toto kutya lettem volna... te meg Nyiszi nyuszi, állati jó páros lennénk. -osztottam meg vele a felfedezésemet. És lehet, hogy ez volt az a pillanat, amikor beütött nálam a vajsör-lángnyelv whisky kombó. Szerettem volna erre fogni. Aki ismer, az tudja, hogy sose voltam normális.
-Ja... boszorkány vagyok. Itt. -nyomatékosítottam az információt.
-A szüleim viszont muglik. Muglik között nőttem fel, és mindig is köztük laktam. Szóval nem, nem mindegy. -bár végül is honnan kellett volna tudnia. Abból, hogy Tonks a rokonom, következtethetett arra, hogy félvér vagyok vagy ilyesmi.
-Kérdezi a fene Malfoy-t. Egy hülye kis görcs. És nélküle is hallottam a fantasztikus Abraxas-ról. Te is egy prüszkölő lóra asszociálsz tőle? -pillantottam rá reménykedve.
-Te mennyire merültél el amúgy a mugli dolgokban? -az apukája tudom, hogy nagyon szereti őket, ami szerintem nagyon szimpatikus. Ron is néha próbálkozott ezzel-azzal, de leginkább mindig csak beégette magát, ahogy Hermione mesélte.
-Éééés... amikor nem éppen a leghelyesebb átoktörő vagy. Mit szeretsz csinálni? -én elmeséltem a nevem történetét, ideje, hogy ő kerüljön terítékre. Azt előbb megtudtam róla, hogy állítólag jól passzolnánk az ágyban, mint hogy amúgy ténylegesen hány éves is és hasonló alapabb dolgok.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve EmptySzomb. Aug. 15, 2020 9:19 pm




Egy jót nevettem az egész Óz-dolgon, de a legvégső Toto kutya megnyilvánulás végleg betette a kaput és majdnem megfulladtam a cigimben, így, habár hálás voltam az életmentő hátba veregetéséért, azért muszáj volt megkérdeznem tőle, hogy meg akar-e ölni, mire jött is az elmés visszavágás. Ezek után meg elsorolta nekem a felhasználói feltételeket, meg a figyelmeztetést, hogy ő aztán mennyire veszélyes is igazából. Megjegyeztem neki, hogy mégis mivel szeretne hadba szállni, a térdemmel, amire persze jól felháborodott és még aljasul oldalba is könyökölt, mire színpadiasan odakaptam az egyik kezemet, a másikat meg a homlokomhoz raktam.
-Meghaltam! –jelentettem ki elfúló hangon, majd végül csak félredöntött fejjel néztem rá, hogy aztán vállat vonva szívhassak bele újból a dohányáruba.
-Tudod, a hozzám hasonló, magas srácok kifejezetten szeretik, ha egy csaj alacsony. Ez mondjuk az én esetemben relatív, mert még te is alacsonynak tűnsz. Mert az ilyen lány aranyos, olyan, mintha meg kellene védeni, jól össze tudod csomagolni a kezeid közé, be tudod csavarni egy takaróba és el tudod lopni magadnak a kanapéról, hogy kisajátítsd. Arról nem is beszélve, hogy nem lehet őket komolyan venni, mikor játsszák a pukkancsot, és nem mellesleg igazi vadmacskák tudnak lenni, ha arra kerül a sor. –magyaráztam el neki az engesztelő szövegemet, nehogy még a végén megvonja itt az elméleti masszázsom lehetőségét.
Csak csendben hallgattam, hogy tényleg hódít náluk ez a fura szokás, miszerint a gyereket valami történet alapján nevezik el. Hát ez… elég lelombozó tud lenni. És ha a gyereket halálra szekálják a neve miatt? Nem csoda, hogy Ron utálja a Bilius-t, az is elég gázul hangzik.
-Hát ez elég… rosszul hangzik. –jegyeztem meg diplomatikusan, majd végül megosztottam vele, hogy mekkora szerencse, hogy az én anyám nem ilyenek alapján adott nevet. Lássuk be, a Nyiszi név elég szar lett volna ehhez az archoz. De ezzel szemmel láthatólag Eve nem értett egyet, ugyanis mint valami alkoholmámorban úszó félőrült közölte velem, hogy milyen állati egy páros lehettünk volna.
-Aha, és kutyapózban adnánk a nyúlritmust. –jegyeztem meg csak úgy mellékesen, mintha a lehető legtermészetesebb dologról magyaráztam volna neki éppen. Amikor aztán közölte, hogy itt boszorkány, ugyanis a szülei muglik, értetlen fejjel néztem rá, mivel nem igazán tudtam eldönteni, hogy most akkor ezért… utálnom kéne, vagy bocsánatot kérnem, mert nem tudtam róla.
-Az jó, akkor te nagyon penge vagy mindenféle dologban, ami hozzájuk kapcsolódik. A te szüleid is olyan hajcsárok, mint Hermione-nak? –vontam fel a szemöldököm kérdőn.
-Iiigen! Sőt! Mindig elképzelek egy ilyen batár nagy, fura képű lovat, ami zabon rágódik. –lelkesedtem fel a kérdésén, ugyanis nekem is mindig ez jutott eszembe az Abraxas név hallatán. Persze anyám „nem gondolod kisfiam, hogy nem kéne gúnyt űzni Malfoy-ékból?!” mondata ilyenkor mindig eszembe szokott jutni és ettől nem, hogy abbahagynám, de rendszerint még jobban nekiállok röhögni.
-A mugli dolgokban? Hát… érdekelnek, meg amúgy érdekesnek tartom őket, de eddig nem volt lehetőségem kifejezetten ilyesmikkel foglalkozni. Amikor kicsi voltam, akkor épp Voldemort uralmának első időszaka volt, így… nem volt túl szerencsés mugli dolgokkal pepecselni se a suliban, se otthon. De volt pár mugliszületésű barátnőm és velük például voltam mugli kávézóban. –osztottam meg vele a nagy semmit megközelítő tapasztalatomat, mert azt mégsem akartam vele megosztani, hogy az egyetlen mugli eredetű dolog, amiben jobban elmerültem, az említett lányok egyike volt.
-Hát, lássuk. Szeretem a kviddicset, de közel sem vagyok benne annyira jó, mint a testvéreim. Ezen kívül szeretem a zenét is, főleg énekelni imádok, a suliban kórustag is voltam, azzal a két gyökérrel együtt, akik most a Weird Sisters-ben játszanak. Ha a közelben van koncertjük és itthon vagyok, akkor általában küldenek jegyet és utána beugrunk valahova inni. Kirley és Myron nagy állatok, régen akartunk velük még a suliban zenekart alapítani, de anyám közölte, hogy rácsot szerel az ablakomra, ha kimaradok a suliból egy idióta banda miatt. És ebből, ha elég nagy rajongója vagy az együttesnek, akkor kitalálhattad, hogy 27 éves vénség vagyok. Aztán… hmmm… önszorgalomból nyelveket tanulok. Meg azt már mondtam, hogy imádok utazni. –válaszoltam meg a kérdését több-kevesebb részletességgel.
-És a Hugrabug gyöngyszeme mit csinál a szabadidejében?



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hello, stranger -Bill&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hello, stranger -Bill&Eve
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bill Weasley
» Tonight is the night I die -Bill&Eve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avada Kedavra :: I. kaland: Az eltűnt professzor-
Ugrás: