Harry Potter Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésCsoportokRegisztrációBelépés

 

 Hello, stranger -Bill&Eve

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 EmptySzomb. Aug. 15, 2020 10:26 pm


Érdeklődve, kissé oldalra döntött fejjel, mint a tökéletesen idomított postabagoly hallgattam a szövegelését, hogy a hozzá hasonló magas srácok miért szeretik a hozzám hasonló alacsony lányokat. Jó pár érvet én is hallottam már ezek közül, de az, hogy takaróba csavarva el tudod lopni a kanapéról, az teljesen új volt.
-Éééés ezt azért mondtad el nekem, mert...!? -váltott kérdőre a tekintetem.
-Jaaa. Hogy ez volt az engesztelés. -végül is csak leesett, hogy mire ment ki a játék, miután sikerült összeraknom a képet.
-Pfff. Amatőr. -vágtam is rá gyorsan, de a mosolyom persze elárulta, hogy nem komolyan gondolom.
-Nekem ennél több kell. Mondjuk egy dicshimnusz vagy egy óda. -osztottam meg vele szuper titkos vágyaimat. Nem akartam újra kezdeni, aminek nagy nehezen és fájó szívvel épp csak véget tudtunk vetni. Nem is kellettem én hozzá. Benyögött egy olyan formációt, hogy csak pislogni tudtam.
-Például. -bólintottam rá, mintha tényleg a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy a nyílt utcán ilyeneket magyarázunk.
-Nem. Az én szüleim teljesen átlagosak. -eszükbe sem jutna olyan túlzásokba esni, mint amiket Hermione-tól várnak el sokszor. Malfoy nagyapjával úgy voltam, hogy akkor biztosan lehet valóság alapja ennek a lovas elméletnek, ha mindketten azonnal erre gondolunk. Ekkora véletlenek nem léteznek.
-Tényleg. Mindig elfelejtem, hogy egy őskövület vagy. -sóhajtottam, amikor a mugli dolgokban való jártasságát ecsetelte. Az is érdekelt, hogy mit szeret csinálni a szabadidejében, amikor épp nem a munkaszenvedélyének hódol. Megtudtam a tényleges életkorát, de valahogy most nem érdekelt, mert... Figyelmesen és kissé meglepve nyugtáztam a szavait. Most először nehezen találtam a sajátjaimat, amikor az én kedvteléseim érdekelték. Annyira... tökéletes volt?
-Nem fogod elhinni, ha azt mondom, hogy kb. ugyanezeket, mert olyan, mint ha csak úgy kitalálnám. Szóval... várj egy kicsit...! Ki kell találnom valami újat. -meredtem rá még mindig kissé hitetlenkedve. Ki küldte őt ide és miért?
-Öhm... durrfarkú szurcsókokat szoktam sétáltatni. Önkénteskedek a Zsebpiszok közben. A Tiltott Rengetegben lenyugtatom a mérges gombákat. Meg ilyenek. -vontam meg a vállamat hanyagul.
-Neem. -ráztam meg a fejemet. Meg kellett osztanom vele a felkavaró élményt.
-Amúgy én is szeretem a kviddicset, de sajnos a csapatba nem kerültem be, így csendes megfigyelő vagyok. Vagyis... megfigyelő vagyok. A csendes gondolom rájöttél, hogy nem igaz. -vigyorogtam rá ártatlanul.
-A zenét szerintem mindenki szereti. Benne vagyok a suli kórusban. Ezt-azt el tudok játszani gitáron. -ugye, hogy stimmel?
-Én ugyan nem vagyok olyan menő, hogy jóban legyek bárkivel is a Weird Sisters-ből, de a zenéjüket imádom. Talán egyszer az egyik feleségül is vesz. -jó, gondolom ez az ő vágyai között nem szerepelt.
-A negyedik volt a legjobb év emiatt, amikor ők játszottak a karácsonyi bálon. -igaz, jobb lett volna, ha mondjuk Ced engem hív el, de így sem panaszkodom. Szegény... Az a történet viszont nagyon tetszett, hogy az anyukája rácsot szerelt volna az ablakára, ha megpróbált volna iskolakerülővé válni. Semmi baj. Fred és George bepótolták helyette.
-Ha beléptél volna abba az "idióta" bandába, lehet, hogy még én csapnám neked a szelet. -küldtem felé egy sejtelmes pillantást.
-Például ilyen szöveggel, hogy... hmm... azt mindjárt gondoltam, hogy jó a nyelvérzéked.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2020 1:20 pm




Csak egy hitetlen vigyorral a képemen hallgattam, ahogy amatőrnek titulálva leszólta az engesztelési kísérletemet. Több ötletem is lett volna rá, hogy jobb kedvet varázsoljak neki, de azt éreztem, hogy ez volt a leginkább gyerekbarát opció itt az utca közepén.
-Majd alkalomadtán írok hozzád egy ódát. Az lesz a címe, hogy „Óda a Keleti Boszorkányhoz.” –a mosoly továbbra sem tűnt el az arcomról, de azért azon meglepődtem, hogy sikerült figyelnem arra a zagyvaságra, amit a meséről mondott el nekem.
Érdekelt, hogy az ő szülei is olyan megrögzött tanulás és tudásmániásak-e, mint Hermione-nak, de kiderült, hogy az ő ősei egészen átlagosak ilyen téren és tök normálisak. Jó dolog, ha a szüleid hagyják, hogy az legyél, aki szeretnél, és nem balhéznak veled mindig mindenen, az apróságoktól a nagy dolgokig.
Az őskövületes megjegyzésén aztán szintén egy jót mosolyogtam és ebben félig a hitetlenség, félig pedig a hála vegyült, ugyanis mint sokan mások, elég nagy elnyomásban tartom a Volemort-al kapcsolatos emlékeimet. Egyszerűen nem akartam emlékezni rá, főleg, hogy én mindkét alkalommal megéltem a háború borzalmait. Az elsőben anya testvérei haltak meg, a másodikban széttépték az arcomat, George elveszítette a fülét és Fred pedig az életével fizetett a hitéért.
-Hát pedig ne felejtsd el, hogy egy antik értékkel mászkálsz az utcán. –mutattam rá a csodálatos tényre, miszerint felbecsülhetetlen értéknek számítok. Végül pedig kis gondolkozás után beavattam abba, hogy egy magamfajta vén csont mivel szereti tölteni az idejét.
Elújságoltam neki, hogy többek között a Kviddics érdekel, a zene, illetve a zenélés, azon belül is az ének az, amiben igazán otthon vagyok. Persze tudok egy-két hangszeren is játszani, de sosem merültem el benne annyira. Aztán mivel szóba jött a zene, muszáj volt megosztanom vele, hogy elég régóta ismerem a Weird Sisters két tagját, méghozzá az énekes Myron-t és a főszólamot játszó gitárost, Kirley-t. De a hobbijaim közé tartozik a nyelvtanulás és az utazás. A nyelvekről pedig szinte azonnal beugrott Fleur és az, hogy vajon mi vár majd rám, ha hazamegyek ma este. Kíváncsi voltam, hogy vajon már lefeküdt-e, és ha nem, akkor milyen válogatott sértésekkel fogad, amiért ilyen sokáig elmaradtam, alkoholszagúan esek haza és még jól is éreztem magam.
A mélázásomból az térített magamhoz, hogy kijelentette, nem hinném el neki, hogy ugyanezeket kedveli, így ki kell találnia magának valami újat. A felsoroláson aztán egy jót derültem, majd ledobtam a csikket a földre, hogy eltiporhassam egy hanyag mozdulattal.
-Te nem vagy normális. –jelentettem ki még mindig vigyorogva, mikor azt ecsetelte, hogy ő nyugtatja le a mérges gombákat a Tiltott rengetegben. Viszont amikor ténylegesen elkezdte nekem azt magyarázni, amiket igazából szeret, legalább olyan értetlen és hitetlen fejet vágtam, mint ő az előbb. Ha eddig úgy gondoltam, hogy ez a csaj valami eszméletlenül érdekes és megnyerő, akkor ezek után már nem volt több ellenvetésem. Ugyanúgy érdekelte a Kviddics, mint engem, és lelkes szurkoló is volt, bár abban igaza volt, hogy a halk szó rá nem igazán illet. Ezek után megtudtam, hogy ő is tagja a kórusnak és tud gitáron játszani. Na meg persze kiderült, hogy Weird Sisters rajongó, és mint oly’ sok csaj az ő korában, a nagy álma, hogy az egyik IQ huszár bandatag elvegye feleségül.
-Igazad van, ezt tényleg nem hiszem el. Ilyen a világon nincs, hogy ennyire sok közös legyen két ismeretlenben. –küldtem felé egy díjnyertes mosolyt, majd a sejtelmes pillantására és a megjegyzésére a nyelvérzékemmel kapcsolatban még azt is elfelejtettem, hogy amúgy miért is indultunk el. Eve elég laza volt, kedves, megnyerő, na meg szókimondó, amit igazán értékeltem benne. Ráadásul elég szépen értett a kétértelmű, vagy éppen elég egyértelmű megjegyzések visszadobálásához, vagy ahhoz, hogy ő hozzon fel valami ilyesmit. És eddig sem voltak épp vállalhatóak a gondolataim vele kapcsolatban, de most ismét sikerült eszembe juttatnia, hogy a nyelvem tehetségét milyen módokon tudnám kamatoztatni rajta és vele.
-Azt hittem, a gyakorlati ismeretek híve vagy. –viszonoztam a sokat sejtető nézését, kihívóan vonva fel az egyik szemöldökömet, ahogy egyre közelebb értünk a falu határához.








Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2020 2:53 pm


Biztos voltam benne, hogy a mérges gombák csodálatos lenyugtatása majd kiveri nála a biztosítékot. De még mindig nem annyira, mint a meglepő és elég hihetetlen valóság, ami szerint ennyire sok közös van bennünk. Engem is letaglózott a felismerés, amikor ő kezdte meg a beszámolóját. Szinte megszólalni is feleslegesnek éreztem, elég lett volna csak annyit benyögnöm, hogy: óriási, hatalmas nagy ismétlőjel, néhány módosítási pont jogát fenntartva. Bár ezt már a Három Seprűben tett fura szóváltásunk során is sejthettük volna, elvégre csak úgy random idegenek nem állnak le egymással kapásból ilyen szinten... legalábbis én biztosan nem.
Egy másik életben... mondjuk most biztosan nem a Roxfort irányába tartottam volna visszafelé vele, hanem valóra váltottuk volna mindazt, ami elhangzott vagy épp kimondatlan vágy maradt. De így is imádtam azt az eszement játékot, amit lenyomtunk. Nem tudtam volna a vajsörre vagy a whisky-re fogni. Határozottan feldobta a napomat, és utólag már cseppet sem bántam, hogy nekem kellett Ginny-t és Ron-t képviselnem, és magamra öltenem a postabagoly szerepet. Talán többet már úgysem találkozunk, elvégre ennek az esélye igencsak egyenlő a nullával. Ez ilyen egyszeri szerencse volt.
-Látod!? -néztem rá szúrós szemmel.
-Pont erről beszéltem. -lemondóan sóhajtottam.
-Ha kitalálok pár kamu szabadidős tevékenységet, akkor nem vagyok normális. -összegeztem a végső konklúziót.
-De ha meg őszinte vagyok, akkor jön az ezt nem hiszem el szöveg. -ennek ellenére boldogan viszonoztam a díjnyertes mosolyát. Az biztos, hogy ha a Szombati Boszorkány felfedezné őt magának, akkor megszámlálhatatlanul sok elismerést bezsebelhetne magának. Én pedig mindig meg is szavaznám neki.
A falu határa sajnos már ebben a sötétben is tökéletesen kivehetővé kezdett válni, így utoljára még muszáj volt bedobnom egy jól bevált kétértelmű megjegyzést a nyelvérzékével, és annak sejtett kiválóságával kapcsolatban. Rávágta, hogy azt hitte, a gyakorlat híve vagyok, mire képtelen voltam elrejteni a vigyoromat. Valóban mintha mondtam volna neki valami ilyesmit korábban.
-Ez így is van. -bólintottam rá.
-De... itt és most képtelenség lenne letesztelni ezeket a képességeidet. -mármint maradéktalanul.
-Egyszer talán ezt is behajtom rajtad, mint ahogy azt is, hogy keményen meg kell dolgoznod a bókjaimért, amiket aztán majd a füledbe kell suttognom. -kezdtem el sorolni azt a sok mindent, amit ma talonba tettünk.
-Ja meg ne felejtsük ki, hogy tartozol nekem még a durvulós részekkel is. Meeeg... mindkettőnknek könyörögnie kell a másiknak. Kihagytam valamit? -kár, hogy valójában ezekből sosem lesz semmi, de elméleti síkon jó volt eljátszadozni a gondolattal, hogy ilyen szinten közel kerülhetünk egymáshoz. Kicseszettül jó pasi volt, amit meg sem próbált eltitkolni szemét módon.
-Örülök, hogy megismerhettelek, átoktörő csávó. -fékeztem le a lépteimet, mosolyogva pillantva fel rá.
-Ahhoz képest, hogy mekkora gyökér tudsz lenni, ráadásul egy igazi vénség vagy, és még nincs kész a nekem írt ódád, tök jól éreztem magam veled.
Vissza az elejére Go down
Bill Weasley

Bill Weasley


: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Evnrmrr
Pb. alany : Andy Biersack
Beosztás : Átoktörő (Gringotts)
Tartózkodási hely : Kagylólak
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Cursebreakerww

Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2020 4:27 pm




Durva volt szembesülni vele, hogy ennyire sok közös vonásunk volt ezzel a csajjal, akivel ma találkoztam először és eddig a létezéséről sem tudtam. Ha az ember külföldön dolgozik, a családjával a tényleg nagyon fontos információkat osztják meg egymással, amiben sajnos az ilyen-olyan barátnők nem férnek bele. Persze Ron írt nekem Harry-ről és még Hermione-ról is, de az egészen más. Ők annyira összeragadtak, hogy az már zavarba ejtő volt, míg Ginny nem írt nekem külön Eve-ről. Viszont mindezek mellett csak még hihetetlenebbnek tűnt, hogy ilyen gyorsan megtaláltuk a közös hangot. És valahol mélyen féltem belegondolni, hogy a feleségemmel vajon mennyi közös pontot tudnék összeszedni. Fleur nem kifejezetten szereti a kviddicset, a seprűn repülést sem kedvelte, a zenei ízléséről nem sokat tudok, csak azt, hogy leszólta anyám zenéit a rádióban, és az utazási vágyáról sem tudok sokat. A nyelvtanulás pedig egy olyan dolog nála, hogy habár már pár éve segítettem neki, hogy rendesen megtanuljon angolul, az akcentusa csak nem akart változni, ami azért nem túl biztató jel.
-Ugyan már, ez egy jóféle nem vagy normális jelző volt. A nem megszokott jó dolog. És egyébként meg… te gondoltad volna, hogy ennyire sok minden közös pont? –pillantottam rá kérdőn, továbbra is mosolyogva. Túlságosan megnyerő volt már most.
Lassan aztán kezdtük elérni a határt, ahol a falu véget ért, pedig legszívesebben nem errefelé mentem volna vele. Azok után meg pláne nem, mikor közölte velem, hogy biztosan jó a nyelvérzékem. Egy rögtönzött bemutatót is szívesen tartottam volna neki, de igyekeztem inkább a körmeimet a tenyerembe mélyeszteni a zsebemben, hogy véletlenül se csináljak semmi hülyeséget. Elég kicsi volt az esélye, hogy újra lássuk egymást, de ezek ellenére sem akartam olyat tenni, ami visszaélésnek tűnhetett volna. Viszont azt muszáj volt megjegyeznem neki, hogy azt hittem, a gyakorlatban hisz, mire olyan szélesen vigyorgott, ami rám is átragadt.
Az okfejtése viszont megint felélesztette bennem a birtoklási vágyat az irányába, bármennyire is hülyeség volt, hiszen soha nem is volt, vagy lehetne az enyém, mégis egyszerűen… ahogy felsorolta azt a sok dolgot, amit elméletben tettünk meg a másikkal hangosan kimondva vagy csak gondolva, és amiben végig partner volt, nem tudtam nem ismét azzal a vágyakozással fürkészni őt, amivel egyszer már a kocsmában megtettem. Kitágult pupillákkal meredtem a sétáló sziluettre, amíg végül a kérdése ki nem zökkentett.
-A hátmasszázsomat se felejtsd el. –jegyeztem meg rekedten, majd amikor megállt, csak csendben fürkésztem az arcát és a száját, ahogy beszélt és az ajkaival megformálta a szavakat. Érdeklődve hallgattam, majd amikor kijelentette, hogy jól érezte magát velem, egy újabb mosoly kíséretében léptem hozzá még közelebb.
Egy ideig csak az ajkamat rágcsálva vizsgálgattam a szemeit, hogy aztán óvatosan a kezeimet az arca két oldalára helyezhessem, majd most vagy soha címszóval hajoltam közelebb hozzá, hogy megcsókolhassam. Puhatolózva kezdtem neki, a nyelvemmel finoman simítva végig az ajkait, arra várva, hogy bebocsátást engedjen neki és megkereshesse az övét. Igyekeztem visszafogni magam és nem átmenni valami rámenős és erőszakos csókba, így egy ideig még kiélveztem a helyzetet, és amennyiben nem lökött el magától, fájó szívvel, de én engedtem el őt.
-Ez az előleg. –küldtem felé egy mosolyt, a tekintetét fürkészve.
-Vigyázz magadra, postabagoly. –köszöntem el tőle végül, majd amint már elnyelte a távolodó alakját a feketeség, az egyik ház falának vetettem a hátamat, miközben igyekeztem rájönni, hogy mi a franc ütött belém. Ezzel a csókkal átléptem egy határt, amit sosem szabadott volna. Ráadásul egy roxfort-i diákkal, aki a húgom barátnője.
Egy sóhajt követően löktem el magamat a faltól, miközben a kabátomba rejtett maradék whiskey-t lehúztam, hogy aztán visszatérhessek az Odúba, ahol még nagyon sok dologról kellett számot adnom egy dühös nőnek…





Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Ezgif-7-295200c03a46

Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2020 5:54 pm


-Ez egy jó kérdés, mert... végül is nem. -és persze attól függ, hogy mikorra vonatkozik, mert ez percről percre képes változni.
-Szóval, amikor csak annyit tudtam rólad, hogy Ginny egyik bátyja vagy, az, amelyik a Gringotts-nál átoktörő, és akire mindenki olyan nagyon büszke, annyira nem tűntél érdekesnek. Például nekem mondjuk izgalmasabb témának tűnt volna Charlie-val a sárkányokról vagy Romániáról beszélgetni. -kár szépíteni, sajnos tényleg így volt. Most persze bármelyik sárkány elszégyelhetné magát mellette, de akkor ezt még nem tudtam.
-Kettőtökön kívül a többieket már ismertem a Roxfortból, illetve a szüleiteket például a King's Cross-ról, és nem tudtam, hogy mire számíthatok veled kapcsolatban, mert mind annyira más személyiségek vagytok. Kicsit féltem, hogy ne egy második Percy legyél, mert belőle kijutott bőven a prefektusi és iskolaelsői rémuralma alatt, pedig még csak nem is vagyok Griffendéles. -miket tudott fontoskodni.
-Aztán vevő voltál a hülyeségre, a beszólásokra, vettél minden lapot, nem sértődtél meg semmin, akkor már sejtettem, hogy van bennünk valami közös. -a lángnyelv whisky imádaton kívül is.
-De azért ilyen szintű egyezésre nem számítottam, mert ez olyan... hát valószerűtlen. Első pillantásra teljesen másoknak tűnünk. -szerintem.
A hobbik kapcsán került szóba, hogy szeret önszorgalomból nyelveket tanulni, mire én kihagyhatatlan késztetést éreztem, hogy megjegyzést tegyek a nyelvérzékére. És innentől megint elmentünk valami fura irányba, amivel most sem igazán tudtam mit kezdeni. Alig ismertem, mégis vonzott. Magamon éreztem azt a perzselő, vad pillantását, amitől mindig szabályosan zavarba jöttem, és azt éreztem, hogy azonnal szükségem van egy hideg zuhanyra.
Tudtam, hogy nem lesz legközelebb, mert esélytelennek tűnt egy újabb ilyen szerencsés véletlen, mégis szépen összegeztem neki a mai ígéreteket, hogy a következő alkalom során miket kell maradéktalanul bepótolnunk.
-Tényleg! Bocsi. -azt el is felejtettem.
-Majd azt hagyjuk a végére, hogy rendbe tegyem a varázslatos érintésemmel az öreg hátadat. -osztottam meg vele a haditervet.
Amikor elértük azt a pontot, ahonnan már nem tarthatott velem, lefékeztem, hogy a magam módján megköszönhessem neki ezt a mai napot, mert tényleg nagyon jól éreztem magam vele. Nem akartam csak úgy egyetlen szó nélkül a suli felé venni az irányt, anélkül, hogy ne emlékeztetném rá, hogy micsoda imádnivaló gyökér is. A világ legnagyobb vesztese lettem volna, ha mégis a többiekkel tartottam volna a Mézesfalásba, és kihagyom Őt. Talán még köszönettel is tartozom Harry-nek, hogy beiktatott egy rögtönzött kviddics edzést.
De ő nem mondott semmit, amit hirtelen nem is igen tudtam hová tenni. A szemei az enyémeket fürkészték, én pedig ugyanígy tettem, azt remélve, hogy megérthetem a hallgatása okát. Ám szavak helyett az ujjai érintését éreztem az arcomon, majd az ajkait az enyémeken.
A pillanat tört része állt csak a rendelkezésemre, hogy felfogjam, hogy döntsek, és hogy reagáljak. Mintha kérdés lett volna! Hagytam neki, hogy megcsókoljon, aztán, ahogy a nyelve megtalálta az enyémet, boldogan viszonoztam is azt. Oh, volt tapasztalatom a csókok terén, de ez... felülmúlta az összeset. Váratlan, vágyott, finom, forró, villámcsapásszerű, határozott, mégis visszafogott. Az ujjaim a hajába siklottak, hogy lágyan a tarkóját cirógathassák. Akartam, hogy mély legyen, ne szánalmasan rövid, és talán automatikusan ez is a közös pontjaink közé sorolódott. Kiélvezhettük minden pillanatát, hogy aztán lassan eleresszen. A tekintetem rögtön meg is találta a kékjeit.
-Elfogadom. -viszonoztam a mosolyát az alsó ajkamba harapva.
-Te is, Bill. -azzal a keserédes érzéssel sarkon fordultam...


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hello, stranger -Bill&Eve   Hello, stranger -Bill&Eve - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hello, stranger -Bill&Eve
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bill Weasley
» Tonight is the night I die -Bill&Eve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avada Kedavra :: I. kaland: Az eltűnt professzor-
Ugrás: