Harry Potter Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésCsoportokRegisztrációBelépés

 

 Act normal -Ginny&Eve

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptySzer. Aug. 26, 2020 10:55 pm


Nem tudom, mi ütött belém. Csak annyi volt a feladatom, hogy találkozzak Ginny és Ron amúgy rohadt jóképű bátyjával a Három Seprűben, mivel nekik közbejött egy halaszthatatlan kviddics edzés. Örök hála, Harry. Még csak nem is volt kedvem hozzá! Át kellett volna vennem egy üzenetet az édesapjukról, majd továbbítani nekik. A hátam közepére se kívántam a találkozást a híresen tökéletes iskolaelsővel. Ilyen kis egyszerű és rövidke lett volna, de neeeeem. Nekem ki kellett kezdenem Billel. Vagyis... igazából már nem is tudom, hogy ki kezdte az egészet, de az biztos, hogy egyikünk sem maradt adósa a másiknak. Közös megegyezésen alapult. De szerintem neki nem kellett volna félreérthető megjegyzést tennie, és akkor bennem se éledt volna fel az ösztön, hogy flörtölni akarjak vele. De olyan jó a humora, és annyira vette a lapokat. Az ő hibája.
A nagyon fura és perverz megjegyzések csak egy dolog volt, de a végén az a csók nagyon nem kellett volna. Vagy hát. Hibátlan zárás volt, tényleg, csak... nem tudom! Nem is értem, hogy mi volt ez. Annyira hirtelen történt, de annyira élveztem. Azt a búcsú csókot is annyira akartam. Anélkül tutira hiányérzetem maradt volna. Így se fogok tudni nem rá gondolni. Jaj, akkora hülye vagyok basszus.
És hogy ezt az állításomat tovább igazoljam, majdnem sikerült hasra esnem a sötétben a bejárathoz vezető lépcsőn, annyira belemerültem a zavaros gondolataimba, amiket az átoktörő csávó szépen kibérelt magának. Sikerült végre betalálnom az előcsarnokba, onnan pedig végigvágtattam az újabb, immáron szeszélyes lépcsőkön, hogy Langaléta Lanchan szobránál találkozhassak Ginny-vel. Hát kicsit késtem.
Annyira nem akartam ezt most. Túl frissek és felkavaróak voltak az élményeim, és a hülye vigyoromat se tudtam levakarni a képemről. Jó, nálam ez nem annyira újdonság, de ez hordozott magában valami baljóslatút. Ginny, smároltam a bátyáddal és annyira élveztem. Ha létezik szerelem első látásra, ez az volt. Légyszi, ne utálj érte! Tényleg ezt éreztem. A hatása alá kerültem, és nem is akartam szabadulni onnan. Jól éreztem magam ebben a boldog, agymosott állapotban, a kiéhezett, sokat ígérő nézése és csókja égető emlékével az ajkaimon. Olyan voltam, mint aki totál berúgott, pedig még sose éreztem magam ennyire józannak.
Mielőtt odaértem volna, vettem egy mély levegőt, rendeztem a vonásaimat és próbáltam nem úgy kinézni, mint aki megivott két vajsört és egy fél üveg lángnyelv whisky-t. A séta mondjuk jót tett. Természetesnek kellett tűnnöm, önmagamnak, nehogy a veszélyesen jó szimata kiszagolja, hogy azzal végződött az este, hogy a tesója megcsókolt. Vajon csak a whisky miatt? És nála mit jelent az előleg? Akarna még találkozni?
-Hé, Ginny! -küldtem felé egy mosolyt.
-Bocsi a késésért. Roxmorts-ban hamar elveszíti az ember az időérzékét. -végül is ez nagyon igaz. Ugye!??? Khm. Laza vagyok.
-Amúgy meg tökre szégyellheted magad. Elfelejtetted említeni, hogy mennyire helyes a bátyád. -ha ezt nem teszem szóvá, akkor az lett volna a gyanús. Én mindig kiszúrom az ilyesmit.
-Hagytad, hogy valami Percy kettőre számítsak. -forgattam meg a szemeimet.
-Milyen volt a kviddics edzés? -váltsunk témát.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley

Ginny Weasley


: : Act normal -Ginny&Eve 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6f48477578714f784f79535631413d3d2d3736323933373530342e313562343931623736393162383234663336353030353336303639352e676966
Pb. alany : Luca Hollestelle
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Harry Potter
Karakterdal : Ain't it fun
: : Act normal -Ginny&Eve Tumblr_p0shwkwo311r0msi2o2_r4_250

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyCsüt. Aug. 27, 2020 2:34 pm




A mai napot jelöltük ki Bill-el és Ron-nal, hogy találkozzunk. Anya nem igazán akart mondani nekünk semmit, végig csak a tanulmányokról papolt, meg arról, hogy figyeljünk magunkra. Ez mind marha szép meg jó volt, de most pont nem erről kellett volna írnia. Az apánkat olyasmivel vádolták, amit a legvadabb álmaiban sem hiszem, hogy elkövetett volna, mégsem mentették fel azonnal a vádak alól. Egyértelmű volt, hogy nem ő tette és akármit mondjon Hermione, a Minisztériumnak nem érdeke az, hogy rendes eljárás legyen. Ő könnyen beszél, az ő szüleit visszaadták neki, de mi van, ha az én apámat meg elveszik?! Bárki bármit mondjon is, ő nem tudhatja, milyen ez. Persze számtalanszor megbántam már, hogy hozzá vágtam a Ron-nal való szakítását és azt, hogy rohadtul fogja be, de egyelőre nem voltam olyan állapotban, hogy bocsánatot kérjek tőle. Majd ha minden elrendeződik, akkor leülök vele és kidumáljuk a dolgokat. Például a Malfoy-jal való új barátkozását, meg a büntetőmunkát. Ha bejön neki, semmi gond, ha nem tudom elrettenteni tőle, akkor talán még áldásom is rájuk, de azért jobb, ha felkészül arra, hogy Eve is meg fogja tudni tőlem, hogy mi van. Ketten talán nagyobb behatással lehetünk visszafogott barátnőnkre.
És ha már szóba került a szőke Hugrabugos lány. Harry és McGalagony az utolsó pillanatban szóltak, hogy ma edzés van, így magunk helyett őt küldtem el, mint postást. Sajnáltam, hogy ki kell őt használnom, de bíztam benne, hogy a leírásom alapján ráismer a legidősebb testvérünkre. Bill elég vagány és feltűnő jelenség volt, hiába hiszi róla azt mindenki, hogy egy Percy kettő. Szerettem volna látni a megdöbbenést a fején, amikor visszaér, így vele sem osztottam meg, hogy kicsit sem olyan hibbant. Bár neki is megvoltak a hibái és a rossz döntései, mint például az, hogy az én rocker, szabad szellemű bátyám elvette a világ legnagyobb francia királylányát, Fleur-t. Elképzelni sem tudtam, mi fogta meg abban a tyúkban, de hát nekem mindegy.
Langaléta Lanchan szobránál vártam, hogy végre megérkezzen. Amikor nagy kegyesen beesett, volt valami fura csillogás a szemében, amit nem tudtam hova tenni, de amikor közelebb ért, azonnal rájöttem, mi volt az oka ennek.
-Igen, azt látom, Eve. Meg a mértéket is. Direkt van ilyen alkohol szagod, vagy a bátyám aljas mód leitatott? Ugye nem élt vissza a helyzettel? –jegyeztem meg egy sokat sejtető vigyor kíséretében, habár tudtam, hogy sosem csalná meg a drága Francicáját. Egy papucs lett belőle.
-Látni akartam a képedet, amikor rájössz, hogy Bill minden, csak nem egy Percy. Nem véletlenül bírom őt ennyire. –tény, ami tény, mindig imádom azt a hitetlen képet, amit az emberek tudnak vágni rá.
-Meg Bill nem szereti, ha hangoztatjuk, hogy milyen helyes. Greyback támadása óta anya az agyára ment ezzel. Lépten-nyomon azt magyarázza mindenkinek, amikor azt hiszi, nem figyel, hogy milyen szép kisfiú volt, aztán meg felnőtt. Nem tudom, mi ez a múlt idő, mert szerintem a sebei ellenére sem lett rusnyább, sőt. Valamiért még jól is állnak neki. Olyan… rosszfiús tőle. –magyaráztam el neki az igazi okot, amiért nem mondtam el neki, hogy a bátyám valami rock sztár imitátor, csak szakmát tévesztett.
-Hosszú és fárasztó. Ron nem tudott figyelni, így mindent beengedett jóformán. Majdnem eltalált egy megvadult gurkó, pedig abból már kaptam eleget. Szét vagyunk csúszva, ami azért baj, mert novemberben már meccsünk van és megnyerni terveztük, nem elbukni. Ha Bill nem lenne, akkor meg még feszültebb lett volna az egész helyzet. Ő az egyetlen információforrásunk. –jegyeztem meg gondterhelten ráncolva össze a szemöldökeimet.
-És mi volt Roxmorts-ban? Sikerült megejtenetek végül a dolgot? Bill nem ment nagyon az agyadra, ugye? –tettem fel neki a kérdéseimet, amik engem érdekeltek.



Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyCsüt. Aug. 27, 2020 4:23 pm


A bocsánatáért esedeztem a késésem miatt, és még a tökéletes mentséget is sikerült megtalálnom, miszerint Roxmorts-ban hamar el lehet veszíteni az időérzéket. Erre nagyon aljas módon hozzátette, hogy ahogy elnézi a mértéket is. Tagadni sem tudtam volna. De ha egyszer nem volt időm bepúderezni az orromat, annyira rohantam hozzá, hisz megígértem.
-Ha-ha. -forgattam meg a szemeimet. Nem is Ginny lenne, ha nem fűzött volna hozzá valami lealázós kommentárt.
-Hát... direkt ittam, szóval... direkt? -pislogtam rá tanácstalanul. Bill túl jó társaság volt, az idő meg csak szaladt, az ital meg csak fogyott. Az a csók meg végleg betette a kaput.
-Ez a ti hibátok amúgy. -vontam össze a szemöldököm rosszallóan.
-Meg kellett innom a ti részeteket is. Két vajsör, és egy fél üveg lángnyelv whisky. Bár... a whisky a saját részem volt. -éhgyomorra. Szerintem ahhoz képest igen jó formában vagyok.
-És... jól szórakozol? -hát ha valakitől, Percy stílusától nagyon messze állt az övé. Hogy hű legyek önmagamhoz, tettem egy nyíltan kimondott megjegyzést is, hogy mennyire helyes a bátyja, mire megtudtam tőle, hogy ezt mennyire nem szereti, ha hangoztatják.
-Mindegy. Én azért megmondtam neki. -vontam meg a vállamat. Még csak nem is volt kifogása ellene, szóval szerintem nekem elhitte. Tudtam, hogy nem úszhatom meg, de lehetőség szerint minél kevesebbet akartam Bill-ről beszélgetni, mert így is alig fogom tudni kiverni őt a fejemből. Igyekeztem a kviddics edzésre terelni a témát.
-Nem csodálom, ha Ron-nak minden mással tele van a feje. -borzasztó, ami most a családjukban zajlik. Annyira nem érdemlik meg.
-Akarod, hogy mondjak neki pár szép szót? Feltornázom az egóját, és a világ legjobb őrzője lesz. Bár Claire-nek lehet jobban örülne. -ha ezen múlik, hogy a Griffendél lealázza a Mardekárt, én becsszóra bedobom magam. Hirtelen visszakanyarodott oda, hogy mi volt Roxmortsban, és hogy a bátyjával sikerült-e megejtenünk végül a dolgot.
-Milyen dolgot? -néztem rá kissé bizonytalanul, mint ha legalább az érdekelte volna, hogy beadtam-e a derekam egy kis gyakorlati bizonyításra. Nem sok tartott vissza tőle. Majd a felismeréstől a homlokomra csaptam.
-Ja, igen. Átvettem az üzenetet. Született postabagoly vagyok. -húztam vigyorra a számat.
-Amúgy nem, nagyon normális volt. A tesód szuper jó fej. -de ezt ő is tudja. Igyekeztem inkább komoly képet vágni, mert sajnos a valódi mondandómnak nem fog ennyire örülni.
-Szóval... sajnos öhm nincsenek jó híreim. Megvizsgálták apukátok pálcáját, ami kimutatta a gyilkos átkot, ezért a Minisztériumba szállították. Egy ottani cellában kell maradnia, amíg a végére nem járnak mindennek. -kezdtem bele.
-Bill úgy fogalmazott, hogy nem emlékszik rá, hogy bárkit is bántott volna. Ennél többet nem tudott meg, és ezeket is csak apukátoktól. -szándékosan nem a "megölt" kifejezést használtam. Nem jött a számra, és Ginny-t sem akartam kínozni vele.
-Azt is mondta, hogy anyukátok elég nehezen viseli, ezért Bill beköltözött az Odúba, hogy vigyázhasson rá, és segíthessen neki, amiben csak tud. -és talán valahol ezzel az információval sikerült megvennie a leginkább.
-Ha megtud valami újat, szólni fog róla. -fejeztem be az információ átadást egy kesernyés mosollyal.
-Én pedig, ha bármiben tudok neked vagy anyukádnak segíteni, csak szólj. -öleltem magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley

Ginny Weasley


: : Act normal -Ginny&Eve 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6f48477578714f784f79535631413d3d2d3736323933373530342e313562343931623736393162383234663336353030353336303639352e676966
Pb. alany : Luca Hollestelle
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Harry Potter
Karakterdal : Ain't it fun
: : Act normal -Ginny&Eve Tumblr_p0shwkwo311r0msi2o2_r4_250

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyPént. Aug. 28, 2020 3:11 pm




Csak egy hitetlen mosoly kíséretében ráztam meg a fejemet, mikor arról beszélt, hogy a mi hibánk, hogy ennyit ivott. Meg kellett innia ugyanis a mi részünket is. Mondjuk ezt el tudtam képzelni. Eve van annyira laza, hogy fogja magát és fuvardíj gyanánt megigya a nekünk szánt italokat. Bill pedig van olyan közvetlen, hogy megkérje rá, ha már egyszer ott van, ne hagyja egyedül inni. Majd alkalomadtán megkérdezem tőle, hogy jól elvoltak-e, mert a barátnőm elég későn ért vissza, sőt. A lehető legkésőbbi időpontot választotta arra, hogy visszacammogjon.
-Bocsánatáért esedezem, Miss Leek. Higgye el, nagyon sajnálom, hogy meg kellett hoznia azt az áldozatot, hogy a jóképű bátyám társaságában kelljen innia. –hajoltam meg előtte színpadiasan, megrebegtetve a szempilláimat, ahogy azt Francicától és a többi Beauxbatons-ös diáktól tanultam anno.
-Elképesztően. Imádom azt a döbbent fejet, amit Bill-re szoktak vágni. Valami elképesztő stílusa van, bár az utóbbi időben kicsit… tovább fokozta. Anya szerint úgy néz ki, mint egy hal, azzal a karikával a szájában. Meg szerinte túlzsúfoltabb a bal karja, mint az Abszol Út évkezdés előtt. –forgattam meg a szemeimet még mindig vigyorogva. Egyszerűen imádtam a bátyámat és nálam az ő véleménye volt a mérvadó. Harry-ékkel is lazán közöltem a döntő érvet, hogy Bill sem szereti Piton-t.
Elmeséltem neki, hogy azért nem avattam be a bátyám arcberendezésébe, mert nem szereti, ha ezt hangoztatjuk neki. Eve a tőle megszokott hanyagsággal vont vállat, hogy ő márpedig megmondta neki.
-Biztos fényezted az egóját rendesen. Igazából szerintem csak a családjára támad rá, ha ezt felhozzuk. –most ez úgy hangzott, mintha valami vadállat lenne, aki bokán harap, ha rosszat szólsz. De valahol meg illet rá, mert elég hevesen tudott az utóbbi időben reagálni.
A kviddics edzés megint nem volt a legjobb téma, mert siralmasak voltunk. Emlékszem, a suli válogatón is eltalált egy elszabadult labda, Harry meg úgy üvöltött a többiekkel, hogy takarodjanak, mint egy sakál. Persze most nem szenvedtem orrtörést, amit Madam Meadowes aztán helyre hozott, de attól még pocsék volt. Ron semmit sem védett ki körülbelül.
-Ron mindenen morog, és minden másra figyel, csak a dolgára nem. Az új agybaja például Malfoy és Hermione büntetőmunkája, amiért együtt amőbáztak Mágiatörténeten. –kúszott egy sejtelmes vigyor a képemre. Persze tényleg csak játszottak, de vicces volt belegondolni, hogy ennyire képesek elviselni egymást, pedig szerencsétlen csaj hogy félt attól a szőkétől még nyár végén.
-Én viszont nem örülnék jobban Claire-nek. Elfelejted, hogy már van egy francia a családban. –forgattam meg a szemeimet. Eve is pontosan tudja, hogy a hülye bátyám elvette azt a kényes tyúkot.
-De ne is beszéljünk róluk többet, mert csak felhúzom magam. Ha mondasz két szép szót Ron-nak, aranyba foglalom a neved. Anya meg lehet az esküvőt tervezné nektek. –vontam vállat hanyagul. Inkább arra tereltem a szót, hogy sikerült-e megejteni a találkozót, mire olyan döbbenten és értetlenül nézett rám, mintha azt mondtam volna neki, hogy szexeltek a Három Seprű egyik asztalának tetején vagy ilyesmi. Egy ideig érdeklődve, összeszűkült szemekkel meredtem rá, még akkor is, amikor rájött, hogy miről is beszéltem.
-Örülök. –zártam rövidre a kommentárt, majd csak nagy szemekkel, elképedve hallgattam a beszámolóját. Erős személynek tartom magam, aki szinte sosem sírt semmin, most mégis úgy éreztem magam, mint aki bármelyik percben zokogásban törhet ki. Eddig is rossz volt a helyzet, de ez után pedig még inkább. Hálás voltam neki, hogy nem azt a szót használta, ami nyilvánvaló volt, hanem helyette a finomabb „bántott” megnevezést. Elfogadtam az ölelését és szorosan a karjaiba simultam, mert most szükségem volt a legjobb barátnőm támogatására. Ilyenkor hiányzott az Odúban lévő fél szabadságunk Harry-vel. Jó lett volna most a karjaiba bújni, a mellkasába temetni az arcomat, hogy a megnyugtató közelségében és illatában aludhassak el.
-Egyedül költözött be? –bukott ki belőlem a kérdés, mielőtt még olyan találtam volna mondani arra a szőke tyúkra, amit nem kellett volna.
-Sajnálom, hogy neked kellett a hírhozónak lenned. De nagyon hálás vagyok neked, Eve. Komolyan.

Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptySzomb. Aug. 29, 2020 10:10 pm


A színpadias meghajlásán és a csábos szempilla rebegtetésén jót nevettem. Mindig eszembe juttatta, amikor negyedikben a beauxbatonos libákat parodizáltuk hatalmas sikerrel. Mindig sajnáltam Ginny-t, hogy a fő kényeskedő Fleurtelem azóta már beházasodott az ő teljesen hétköznapi, normális értékekkel rendelkező, nem pedig mindentől viszolygó családjukba. Ginny szerette volna, ha én is ott leszek, hogy támogassam, amikor épp hányhatnékja van a francia véla csajtól és a nyálas bátyjától. Ráadásul a kis'ugával együtt kellett koszorúslányt játszania. Sajnos nem lehettem ott vele, mert mi addigra már elhagytuk az országot a családommal, hogy ne jussanak Voldemort kezére, csak mert szökevény sárvérű vagyok, aki önként nem vonult az Azkabanba, mert ellopta a nagybecsű varázslóktól a mágiát. Elnézést, hogy nem vagyok teljesen idióta!
-Bocsánatkérés elfogadva, Miss Weasley. De majd alkalom adtán köszönje meg a jóképű bátyjának. A pazar társasága mindenért kárpótolt. -jegyeztem meg egy tőlem megszokott széles mosollyal. Inkább ne is menjünk bele, hogy ez mit jelent valójában. William egyszerűen tökéletes, főleg, ahogy fonákkal lecsapja a magas labdákat. Nem hagyott nyugodni a kíváncsiságom, hogy miket tartogatott volna nekem, ha valahogy együtt tölthettük volna ezt az éjszakát, a negyed órás, lélegzetvételnyi kis szünetekkel.
-Miiiiiiii!!!???? -nagyon nevettem. Még, hogy az Abszol út... kinek jut eszébe ilyesmi!?
-Anyukád a legjobb arc a világon. -ráztam meg a fejemet hitetlenkedve. Mrs Weasley egyszerűen legyőzhetetlen. Ha kezd sótlan lenni a humorom, majd veszek tőle külön leckéket.
-Nem fukarkodtam. Bár... lehet, hogy többször oltottam le, mint dicsértem. Semmit se adnak ingyen. -a lényeg, hogy én nem a családja vagyok, szóval az én bókjaimat bírta. Jaj, még szerencse!!!! Meg is halnék, ha ilyen jó pasi a rokonom lenne, és még csak be sem próbálkozhatnék nála. Mekkora igazságtalanság az ilyesmi!!!!!
-Szerintem Hermione és Malfoy cukik lennének együtt. -bukott ki belőlem. A túl őszinte kategóriára ittam magam azzal a lángnyelv whisky-vel. Nem mintha amúgy anélkül nem lennék az.
-Jaj, basszus, ezt hangosan kimondtam. -most majdnem nem voltam jóban magammal.
-Igaz, bocsi. -Claire neve duplán áthúzva a listán.
-Megoldom, Ron-t bízd csak rám. -most rajtam volt a csábos pislogás sora.
-Legalább lenne egy jó fej sógornőd is. -húztam angyali mosolyra a számat.
Elmeséltem aztán neki mindent, amit Bill továbbítandó üzenet gyanánt megosztott velem Mr Weasley-vel kapcsolatban. Láttam rajta, hogy mennyire megviseli a hír, amit maximálisan át tudtam érezni. Magamhoz is öleltem őt, biztosítva a támogatásomról.
-Ezt nem tudom... nem mondott semmi ilyet. Végig egyesszámban beszélt. -ráztam meg a fejemet tanácstalanul. A hálálkodására aztán muszáj volt ellenkeznem. Felesleges volt, ráadásul... enélkül nem találkoztam volna a bátyjával, hogy egy előlegnek nevezett csókkal köszönjünk el a másiktól, egy esetleges folytatás reményében. Nem akartam hinni benne. Kizárt. Nem lehet ekkora mákom!
-Én csak azt sajnálom, hogy ilyen hírt kellett hoznom. Mert egyébként sokkal jobb volt, mint amire "Percyvel" számítottam. 
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley

Ginny Weasley


: : Act normal -Ginny&Eve 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6f48477578714f784f79535631413d3d2d3736323933373530342e313562343931623736393162383234663336353030353336303639352e676966
Pb. alany : Luca Hollestelle
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Harry Potter
Karakterdal : Ain't it fun
: : Act normal -Ginny&Eve Tumblr_p0shwkwo311r0msi2o2_r4_250

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyVas. Aug. 30, 2020 8:01 pm




Máskor biztosan elmentem volna Eve Bill-re tett megjegyzése mellett, hiszen tényleg helyes volt, a barátnőm meg elég szabad szájú, de a piaszagával és a furcsán csillogó szemeivel, na meg a levakarhatatlan mosolyával együtt már sokkal furábban festett. Weasley&Potter nyomozóiroda akcióra kész!
-Ennyire elvarázsolt Bill? –kérdeztem vissza egy mosoly kíséretében. Tényleg érdekelt, hogy ennyire jól elvoltak-e, vagy csak a szokásos agymenése keveredett egy fél üveg töménnyel és két vajsörrel. Hermione-t ennyi után már a gyengélkedőn kellene ápolni, mert sugárban jönne belőle az áldás. Végül megosztottam vele, hogy anya miket magyarázott róla még a nyáron, mire nagyon elkezdett nevetni, én pedig igyekeztem lepisszegni, elvégre már elég későre járt és nem lett volna szerencsés, ha egy tanár idő előtt visszazavart volna minket a hálókörletekbe.
-Bill annyira nem örült neki, hogy ennyire jó arc. Bár valószínűleg ő sem hitte volna, hogy egy részeg koala lesz a bal karjára tetoválva. Azt mondja, fogadás volt, de a részleteket nem akarta elmondani. –bár anya jobban aggódott a furcsa és groteszt tetoválásai miatt, engem valahogy jobban lekötöttek a vicces vagy aranyos ábrák rajta. Ráadásul neki kifejezetten jól állt, hogy minden bőrfelület be lett firkálva a kezén.
-Akkor jó, még a végén túl nagyképű lesz. –ráztam meg a fejemet nevetve. Bár ő sosem volt egy túlságosan elszállt ember, azért nem ártott vigyázni. Jó alaposan megváltozott az utóbbi időben, így ki tudja, miket tenne és miket nem. Már nem tudom, mit lehetne belőle kinézni, amire eddig esélyt sem láttam. Mondjuk, az jó lenne, ha észhez térne és otthagyná Fleur-t a francba. Bár ekkora szerencsénk úgysem lesz.
Csak nagy szemekkel néztem rá, amikor közölte, hogy szerinte Hermione és Malfoy cuki lenne együtt. Hát… igazából…
-Basszus, nekem is ez jutott eszembe! Mármint… oké, voltak elég… durva nézeteltéréseik, de az a görény pont olyan makulátlanul patyolat és fellengzősen okos, mint ami Hermione-t megfogná. Ő biztosan olyan lenne, amilyen Ron, Krum és az a gyökér McLaggen együtt sem tudott volna soha. Mione-nak az kell, hogy valaki úgy bánjon vele, mint a mugli mesekönyveinek a hercegnőivel. –végre a részegség kimondatta valakivel aki nem én voltam, az igazat. Amióta meghallottam ezt a dolgot, folyton eszembe jutott, hogy akár még lehetne is ebből valami, hisz tényleg összeillettek.
Amikor azt mondta, hogy Bill egyes számban beszélt, egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el a számat.
-Akkor jó, anyának most nyugalom kell, és Bill a legkisebb felbosszantási faktor. –vagy hát… régen az volt, most meg ki tudja. De rendes tőle, hogy egyben akarja tartani a családunkat most, hogy apa kiesett ebből a szerepből. Persze csak ideiglenesen!
-Ha te nem lennél, ennyit sem tudnánk. De... neked nagyon bejött ez a találkozó a bátyámmal. Na halljam! Történt valami, amiről fontos lenne tudni? Mondjuk… kivettetek egy szobát a Szárnyas Vadkanban? –vontam fel kihívó-kérdőn a szemöldökömet.



Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyHétf. Aug. 31, 2020 2:48 pm


Tudtam, hogy Ginny-vel óvatosnak kell lennem, mert ő átlát mindenen. Nem akartam gyanús lenni neki azzal, hogy túlságosan szűkszavúan és minden lelkesedés nélkül nyilatkozok a helyes bátyjáról, aki a tökéletes esetem, és ezt ő is tudja. De nem érte be ennyivel...
-Meg a két vajsör, és a fél üveg whisky. -forgattam meg a szemeimet emlékeztetőül. Mégis hogy mondhattam volna el neki, hogy az eredeti cél teljesen háttérbe szorult, hogy egyikünk sem igazán akart szegény Mr Weasley borzasztó nehéz helyzetéről diskurálni, hogy aztán közös mélabúba zuhanjunk. Túlságosan is élveztük egymás társaságát, szégyentelenül jó kedvünk volt, és talán vállalhatatlanul belemerültünk abba, hogy ha a gyakorlat adott lenne, mit művelnénk a másikkal. Úgy nézett rám, hogy abban benne volt minden. Nem álltunk volna meg annál az egy csóknál. Annál a csóknál! Hogy kellett volna beszámolót tartanom neki arról, hogy búcsúzóul nagy szenvedéllyel smároltam a testvérével, és mennyire nagyon élveztem. És még csak az italra sem foghatnám. Semmi köze nem volt hozzá, még csak alibinek sem akartam volna használni.
-Lehet nem emlékszik a részletekre. -mint ahogy én sem tudnám felidézni, hogy volt-e rajta részeg koala vagy sem. Nem ez érdekelt.
-Még pár huzat abból a lángnyelvből, és én is akármilyen fogadásban benne lettem volna. De azért egy részeg koala!? Nincs az a pia mennyiség. -a szép, jelentéssel bíró mintákat nagyon szerettem, de mindennek volt egy határa. Nekem nem állt volna olyan jól, mint az átoktörő csávónak. Ha tudnám, hogy milyen koaláról van szó.
-Már enélkül is túl nagyképű. Rajta már semmi sem segít. -vontam meg a vállamat megjátszott csalódottsággal, mint aki elbukott egy fontos küldetést. Valójában nem volt semmi gond a magabiztosságával, vagy akármivel, nem volt elszállva magától. A legjobb fej srác volt, akivel valaha is találkoztam.
-Jaj, gondolj már bele! Hermione is fellengzősen okos. Szoktad figyelni a szemed sarkából, hogy milyen képeket vág, amikor valaki butaságot mond vagy csinál? És makulátlanul patyolat. Szerintem a koszfolt sem tapad meg a cipőjén. -vigyorogtam lelkesen. Örültem, hogy egyetértett velem. Nem véletlenül ő a legeslegjobb barátnőm, amit a hatalmas csillogó szemeimmel is a tudtára akartam adni.
-Óvatosan azokkal a mugli mesekönyvekkel. Én is azokon nőttem fel. -bár én nem a tipikus hercegnő vagyok a történetben, még csak nem is a főszereplő csaj, aki elvágtat a szőke herceggel fehér lovon. Egy mellékszereplő lány, aki megtépi a főszereplőt, és utána lelép a gonosszal. Olyan jó meséket tudnék írni, szerintem érdemes lenne ezzel is foglalkoznom.
-Minden feladatot át vett, amit csak tudott, hogy anyukátoknak minél kevesebb gondja legyen, szóval felbosszantási faktornak semmiképp sem nevezném. -engem megvett kilóra a figyelmességével. A kihívó-kérdő pillantása nem kerülte el a figyelmemet, és nem is igazán tudtam hová tenni hirtelen.
-Gyanús vagy te nekem, Ginevra! -néztem rá összeszűkült szemekkel.
-"Ennyire elvarázsolt Bill?" "Neked nagyon bejött ez a találkozó a bátyámmal" Mit akarsz ezzel? -csak kinyögte. Történt-e valami, amiről fontos lenne tudnia. Hát éppenséggel... Mi!? Kivenni egy szobát a Szárnyas Vadkanban? Komolyan megkérdezte, hogy lefeküdtem-e a bátyjával, akit most láttam életemben először? Ginny mindig meg tud lepni.
-Figyelj! Ha kivettük volna azt a szobát, akkor most tuti nem lennék itt, hogy a fura kérdéseidre válaszolgassak. Lenne sokkal jobb dolgom is.-szögeztem le elsőként.
-A bátyád nagyon helyes és jó fej, de ennyi. -nagyjából.
-Azt ne mond, hogy még örültél is volna neki. A végén még azt kell feltételeznem, hogy szándékosan küldtél hozzá. -elő kellett adnom egy újabb szemforgatást.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley

Ginny Weasley


: : Act normal -Ginny&Eve 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6f48477578714f784f79535631413d3d2d3736323933373530342e313562343931623736393162383234663336353030353336303639352e676966
Pb. alany : Luca Hollestelle
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Harry Potter
Karakterdal : Ain't it fun
: : Act normal -Ginny&Eve Tumblr_p0shwkwo311r0msi2o2_r4_250

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyKedd Szept. 01, 2020 9:16 pm




-Ennyi pia után mázli, hogy Hugrabugos vagy. Delacroix tuti nem szólna be, hogy piaszagod van, túl laza hozzá. Szerintem még valami másnaposság elleni szert is adna neked. –osztottam meg vele ezt a nagyon elmés és igazán fontos információt. Még mindig kicsit elvarázsoltnak tűnt, de nem akartam feleslegesen faggatni, ráadásul a bátyám oda meg vissza volt azért a szőke rémálomért, így biztosan nem csinált volna semmit Eve-vel.
Elmeséltem neki, hogy Bill fogadásból magára varratott egy elég illuminált állapotban lévő koalát, aminek a részleteit nem akarta elmondani nekem sem. Csalás. Charlie tuti tudja, de az a rohadt szemét meg biztos falazna neki, ha megkérdezném.
-Szerintem biztos olyasmi volt a fogadás, ami miatt megérte, meg ő elég büszkén hordja, szóval tuti van valami normális jelentése a számára. Bill elég felelőtlenül tetoválgat magára, de mindegyiknek van jelentése. -az én kedvencem a csonkolt, imára kulcsolt kezek, mert az valamiért annyira… egyedi.
-Basszus, Eve! Most miattad biztos még tovább nőtt az a hatalmas egója. –nevettem egy jót a dolgon, elvégre Bill minden volt, csak éppenséggel túlságosan nagyképű nem. Az egészséges önbizalom pedig szerintem nem rossz dolog, neki meg kifejezetten jól állt. Bár lehet, csak én vagyok vele elfogult.
-Oké, jogos. Hermione a női Draco Malfoy, mínusz a magabiztosság meg a túlméretezett ego. Ugye idén sem adjuk fel, hogy reformokat hajtsunk végre rajta? Bár ahogy elnéztem, valaki már megkezdte. –mostanság elég változatosan hordta a haját, valamivel magabiztosabbnak is tűnt. A mesekönyves megjegyzésére csak a szemeimet forgattam, egy cinkos mosollyal megfűszerezve.
-Ugyan már. Te velem együtt az vagy, aki tornacsukában kettőt belerúg a hercegnőbe, aztán a elszalad és megkeresi magának a kicsit sem lapos és tökéletes „hercegét.” –ezerszer inkább a kócos, fekete hajú, zöld szemű, szemüveges Harry-m, mint egy Draco Malfoy féle alak. Pfujj.
-Bill mindig is ilyen volt. Nagyon közel áll a szüleinkhez. És ezt Ron arra fogja, hogy ő a legidősebb, neki még semmije sem volt használt, persze, hogy hálás nekik. De szerintem nem emiatt van. Ő nagyon… család centrikus, még ha nem is hangoztatja, mert nem elismerést akar. Amikor kicsi voltam és még otthon lakott, akkor néha azért volt megkérve, hogy vigyázzon a fiatalabb testvéreire. Gondolhatod. Charlie, Percy, George-Fred párosa, Ron és én. Szép kis felhozatal. Habár Charlie azért segített neki. Ők nagyon közel állnak. –ezt mindig is irigyeltem a fiúkban. Mivel nem nagy köztük a korkülönbség, így nagyon jól megértik egymást, meg elég hasonlóak.
Végül muszáj volt rákérdeznem, hogy mégis mi a jó fene történt köztük, ami miatt Eve-et ennyire megvette kilóra. Oké, kedves volt és a külseje pont olyan, amilyet ő mindig is akart volna maga mellé, de elég gyanúsan csillogtak a szemei és biztos nem csak a piától.
-Dehogy küldtelek szándékosan! Vagyis hát de, mert tényleg én küldtelek és hozzá, de nem voltak hátsó szándékaim, nyugi. Örülök neki, ha jól kijöttetek, legalább nem lesztek totál idegenek, ha majd a szünetben átjössz hozzánk. Mert… ugye tudod, hogy anya nem hagyná, hogy ismét eltűnj. Rég látott és szeretné, ha velünk töltenéd a karácsony egy részét.



Vissza az elejére Go down
Evanora Leek

Evanora Leek


: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-d5766bed62af
Pb. alany : Elizabeth Olsen
Beosztás : Hugrabug
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat :
Karakterdal :
: : Act normal -Ginny&Eve Ezgif-7-295200c03a46

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptySzer. Szept. 02, 2020 3:26 pm


Először nem értettem, hogy mit is jelent az pontosan, hogy ennyi pia után mázli, hogy Hugrabugos vagyok. Valahogy nem fogta fel az agyam, hogy miért is ne lennék Hugrabugos!? Talán attól félt, hogy Mardekárosra iszom magam!? Max totálkárosra. Bár ha lefeküdtem volna a bátyjával, ahogy azt fejben ezerszer eljátszottuk, akkor mondhatnánk, hogy Griffendélesre ittam magam, amiért bátorkodtam ezek után elé állni, és a szemébe nézni. De végül leesett a mondat valódi jelentése.
-Szerintem is. Ha bárki más így elcsípne, azt nem köszönném meg. -hát ha még le is késtem volna a kapuzárást. Olyan büntető feladatot kaptam volna, hogy Frics is elégedetten járőrözött volna tovább a folyosókon.
Azt is sikerült megtudnom tőle, hogy Bill magára varratott egy részeg koalát, amit sajnos nem volt alkalmam szemügyre venni, így nem tudtam nyilatkozni a kérdésben. Az viszont tetszett, hogy a felelőtlen tetoválás ellenére minden egyes kép, felirat, akármi jelentéssel bír. Szerettem, amikor a tetkó szimbólum volt egyben, nem pedig mert csak.
-Akkor olyan, mint egy élő emlékkönyv. -állapítottam meg hatalmas bölcsességgel. Igazából annyira nem akartam róla beszélgetni. Túl elsöprő volt az első benyomás róla, amit szerettem volna inkább elengedni, kialudni és elfelejteni. Mindegy, hogy miket hordtunk össze, ennek úgysem lesz folytatása.
-Vállalom a felelősséget. -nevettem vele én is. Ennyi whisky után még természetesnek is hatott. Arra pedig csak bólogattam, hogy végre beismerte, hogy Hermione a női Malfoy. A Hermione Malfoy amúgy elég király névnek hangzik.
-Dehogy adjuk fel! Pláne, hogy van egy titkos szövetségesünk a háttérben. Talán az idén végre összejön a nagy áttörés! -csillantak fel a zöldjeim a gondolattól. Annyiszor ábrándoztam már erről a pillanatról.
-Elképzeltem már neki pár összeállítást. Szerintem még neki is tetszenének. Tipikus Mio, mégis egy kis extra. Tök optimistán vettem is pár ruhát neki, hát ha egyszer megtörik a jég. -magyaráztam lelkesen.
-Az én hercegem most valahol turnézik. De ha idén is lenne velük karácsonyi bál, akkor végre rájönne, hogy végig én voltam az igazi, csak még nem találkozott vele. -pffffhhfffffff. Meg ez egy jó nagy kamu volt. Ezt már sajnos elengedtem. Valaki ma belepofátlankodott az efféle elképzeléseimbe, és gondosan megtiporta a sárkánybőr csizmájával.
-Ron sokszor egy hálátlan idióta. -foglaltam össze a jelenséget.
-Remélem, most már majd sikerül megismernem a sárkányos bátyádat is. Elég menő lehet ilyen veszélyes állatokkal foglalkozni. -ha már így szóba hozta Charlie-t is.
-Anyukád olyan cuki! -szaladt ki a számon az első gondolat, amikor azt mondta, hogy Mrs Weasley nem hagyná, hogy ismét eltűnjek.
-Köszönöm a meghívást, ki nem hagynám. Amikor utoljára nálatok jártam, akkor is istenien éreztem magam. -ez szuper jó hír. Az Odúnak és a lakóinak nem volt párja.
-George amúgy is tartozik nekem egy robbantós snapszli visszavágóval. Nem akarja beismerni, de csalással nyert. -nem felejtek ám olyan könnyen.
-Anyukádnál légyszi ajánlj be egy sárga kötött zoknira. -jutott eszembe a dolog.
-De remélem, azért Potter mellett rám is szakítasz némi időt. -küldtem felé egy vigyort. Azt inkább hagyjuk is, hogy Bill-el legalább nem leszünk idegenek egymásnak. Ezután az este után nagyon fura lesz újra találkozni vele, és távolságtartósat játszani. Már ha persze egyáltalán majd emlékszik arra, hogy ki vagyok. Nem baj, ha nem. Talán jobb lesz úgy. Én is igyekszem kiheverni.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley

Ginny Weasley


: : Act normal -Ginny&Eve 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6f48477578714f784f79535631413d3d2d3736323933373530342e313562343931623736393162383234663336353030353336303639352e676966
Pb. alany : Luca Hollestelle
Beosztás : Diák
Tartózkodási hely : Roxfort
Kapcsolat : Harry Potter
Karakterdal : Ain't it fun
: : Act normal -Ginny&Eve Tumblr_p0shwkwo311r0msi2o2_r4_250

Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve EmptyCsüt. Szept. 03, 2020 11:34 am




Szinte hallottam a fejében a fogaskereket, ahogy próbálta összerakni azt, hogy miért ne lenne Hugrabugos attól, hogy ivott. Végül leesett neki a dolog és meg is szólalt, mire csak egyetértően bólogatni tudtam. Elég későn futott be, de épp időben ahhoz, hogy ne zárják ki. Kíváncsi lettem volna, hogy akkor hogy jutott volna vissza. Ráadásul akkor Francica Bill-t is kinyírta volna, hogy miért este későn mászik haza, és Eve állapotából ítélve, meg amennyit a bátyám simán meg tudott inni, így sem lesz túl boldog a mintafeleség, hogy a tökéletes férje részegre is ihatta volna magát ma.
Bill tetoválási felelőtlensége nem hiszem, hogy annyira lekötötte Eve-et, így nem is akartam tovább ezzel untatni őt. Tudtam, hogy szereti az ilyen dolgokat, de valahogy most nem tűnt olyannak, mint aki ezekről akar velem beszélgetni. Én pedig nem akartam őt tovább fárasztani, így is elég nehezen ment neki a gondolkozás, hát ha még az alkohol mellett én is eltompítanám őt.
-Igen, tényleg olyan. –bólintottam rá végül a megállapítására, hogy lezárhassuk ezt a témát végre. Végül aztán a bátyám egójának kérdése után be kellett ismernem, hogy Hermione a női Malfoy, csak nem annyira egoista és nincs akkora önbizalma sem. Hermione nagyon különleges úgy alapból, ha az idegesítő okoskodását és realizmusát nem nézzük. Mindenben logikát akart keresni és nehezen értette meg, ha valaki érzelmek és érzések alapján cselekedett és gondolkozott. Lásd apa ügyét.
-Hát, a múltkor határozottan úgy nézett ki, mint egy boszorkány, bevállalós volt a ruhatára, szóval azt hiszem, lehet esélyünk neki néhány göncöt adni. Ki kéne használnia, hogy szép. Ha kicsit nyitottabb lenne, akkor biztosan nem csak az olyan sügereket vonzaná, mint a bátyám vagy Cormac. -osztottam meg vele az álláspontomat.
-Meg nős, nem? Vagy már nem Tremlett-re pályázol? De szerintem is menő lenne, ha ők lennének megint, bár valószínűleg idén mást hívnak majd. –gondolkoztam el a dolgon egy mosoly kíséretében. Eve és az elképzelései néha olyanok voltak, mint valami romantikus tündérmese. A vagány basszusgitáros meglátja őt egy teremben és otthagyja érte a feleségét, akit Bill mindig csak „rajongó bige” néven emleget, bár szerintem csak elfelejtette a csaj nevét.
-Igen, az jó lenne. Szerintem is érdekes szakma ez. Meg tuti bírnád, nagyon laza –bólintottam rá a Charlie-val kapcsolatos megállapítására.
-Úgy örülök, hogy ezt mondod! És persze, hogy szakítok rád időt, te vagy a legjobb barátnőm! George pedig tuti csalt, mert velem is ugyanezt játszotta el. Lesz időd visszavágózni vele, mert ő is jön! –forgattam meg a szemeimet, ami a bátyám csalási technikájának szólt. Nagyon értett a trükközéshez.
-És akkor sárga, kötött zokni rendel! –mosolyogtam rá lelkesen, majd némi habozás után szólaltam meg ismét.
-Ne haragudj, hogy lerázlak, de vissza kell érnem a klubhelyiségbe, és beszélni szeretnék Harry-vel is. –osztottam meg vele a dolgot bűnbánó képpel, majd gyorsan magamhoz öleltem.
-Annyira köszönöm, hogy elvállaltad ezt nekem. Nem tudom, mivel hálálhatnám meg.



LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Act normal -Ginny&Eve Empty
TémanyitásTárgy: Re: Act normal -Ginny&Eve   Act normal -Ginny&Eve Empty

Vissza az elejére Go down
 
Act normal -Ginny&Eve
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hard Times -Harry&Ginny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avada Kedavra :: I. kaland: Az eltűnt professzor-
Ugrás: